Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość najstarszaaa

Praca po 50-siątce

Polecane posty

Gość najstarszaaa

"Siedziałam" w domu ponad 10 lat. Chciałabym wrócić do pracy, ale zdaję sobie sprawę, że to raczej beznadziejne. A może komuś się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to masz problem 50-siątka
bo jeżeli młodzi nie mogą znaleźć pracy to ty też nie znajdziesz. Trzeba się niestety z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, mama mojego chłopaka przeszła na rentę, jest po 50 i były pracodawca do niej wydzwania żeby wróciła. Jest księgową. Jak jesteś w czymś dobra i masz doświadczenie to myślę że to jest możliwe. Zresztą to recepta dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najstarszaaa
A co masz na myśli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najstarszaaa
Poczytałam, niestety nie mam zaufania do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość ludzi woli narzekać, jest zbyt leniwa i "za rok" jest dla nich niewyobrażalnie odległą perspektywą. Żyją z dnia na dzień niesieni przez "niewidzialny" nurt. Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić jak będzie wyglądać Twoje życie za rok, za 5 lat, za 10, za 15 lat? * Czy zastanawiałeś się nad tym? * Czy myślałeś o tym, co będziesz robił zawodowo? * Jaki będziesz miał dom, jakim samochodem będziesz jeździł? * Czy będziesz szczęśliwy i zadowolony ze swojego położenia? * Czy niezależność finansowa będzie dla Ciebie tylko pustym frazesem? Niezależność finansowa: Tylko Ty decydujesz o swojej przyszłości Czy będziesz musiała jeszcze pracować? Jak będzie wyglądał Twój typowy urlop? * Jednego możesz być pewna. * Jeśli nie zmienisz swojego postępowania, Twoja sytuacja też nie ulegnie zmianie. Nic się nie zmieni. Będziesz tkwiła dokładnie w tym samym miejscu, co dziś. Niezależność finansowa? Aby ją osiągnąć musisz działać inaczej. * Zapanuj nad swoim życiem i sama spraw, aby pewne rzeczy "się działy" ! * Wiem, że większość osób jest "zbyt inteligentna", żeby spróbować czegoś zupełnie innego. * "Inteligencja" nie pozwala im się "nabierać" na takie teksty. Zanim jednak zaczniesz zmieniać Twoje życie odpowiedz sobie na pewne pytania: * Czy w ogóle chcesz coś zmienić w swoim życiu? * Czy jesteś całkowicie zadowolony ze wszystkich swoich dokonań? Co powstrzymuję Cię przed zmianą? * Czy może masz problem z pieniędzmi? (może masz ich za dużo lub za mało?) * Czy może nie wszystko układa się tak jakbyś sobie tego życzyła? * Czy sama możesz podejmować wszystkie decyzje? * Czy jesteś w stanie realizować wszystkie cele? * Czy w ogóle wiesz co chcesz w życiu osiągnąć? Niezależność finansowa: czy masz jakiś plan działania? Pieniądze szczęścia nie dają. Pieniądze są złe. Nie zależy mi na pieniądzach. Takie i podobne hasła słyszałaś pewnie nie jeden raz. * Niezależność finansowa? Ale tak naprawdę to, czy nie zależy Ci na niej? * Czy nie chciałabyś mieć wolności wyboru? * Czy nie chciałabyś decydować sama - kiedy idziesz do pracy? * Czy nie chciałabyś jeździć na wakacje - tam dokąd chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djnbchjbc
leffe :-) akurat to,ze pracodawca wydzwania do tej kobiety nie oznacza akurat,ze była dobrym fachocem.Ona jest na rencie i pracodawca zatrudniajac rencistke nie musi opłacac ZUS-u a przez to duzo zaoszczedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×