Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Galantynka

Jak to zrobić

Polecane posty

Jak namówic męza by zrobił remont. siediz teraz w domu na urlopie i nie chce ani wziąć fachoqwców do remontu, ani samemu ruszyc tyłek i zrobic remont. namawiam by chociaz zrobił to za szafa, czyli ślad po jeszcze bytującym grzybie , pomalowane jest wodna olejną, ale zapach bynajmniej ja czuję, tego stęchłego grzyba. mąz uwaza , że ja sobie ten zapach wmawiam. brak mi słów, brak checi na cokolwiek, brak pomysłu jak go zmotywować. Wiem, napiszecie mi mów mu ..tere fere , pod farba olejna moze byc jeszcze tam grzyb. Chodiz po kolegach, widzi ich zadbane mieszkania a mi mówi , wiecie co, ze inni mieszkja gorzej, np., z ew przyczepach kempingowych i to jest motywacja by mieszkania nie remonoowac. boje się, z eon jest nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszedł ostatnio do kolegi, dostał mnóstwo \"dobrych rad\", jak wyremontowac mieszkanie, papierki pod mebelki by nie rysowały nieistniejących paneli podłogowych w domu i temat remontu zakończony. K0lega mu nawet poradził by ....zerwał grzyba..a on , zadwolony cieszy sie z porad kolegi no i nic...remont tkwi w zawieszeniu niczym w wyroku odkładanym do plus nieskonczoności....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badacz zjawisk paranormalnych
Musisz go jakoś przekonać a najlepiej będzie jak on "sam zauważy taką potrzebę" musisz mu zrobić coś takiego by zapragnął remontować dom z własnej inicjatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturka
Zmień męża. Jak można żyć z kimś bez ambicji, któremu nie przeszkadza grzyb w domu? Dla samego zdrowia zmieniłabym na lepszy model. Dzieci też będzie chował w wilgotnej jaskini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci juz dorosłe, syn by pomógł , al ejest po 2 giej operacji , wiec nie ma szans ...jestesmy juz z długim stażem małżeńskim, jestesmy starszymi ludxmi...on udaje pedanta, w pracy też....naraza sie na posmiewisko z tym udawaniem pedanta...ręce i nogi opadają z bezsilności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×