Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isi

praca/zarobki w EUROBANKU

Polecane posty

Gość isi

Witam :-) Chcialabym aplikować na stanowisko doradcy klienta w eurobanku. Początkowo 1/2 etatu, woj. śląskie. Posiadam wykzt wyższe, ale nie związane z bankowościa czy finansami,. Obsługa klienta owszem, ale również nie w sektorze bankowym/finansowym. Dlatego proszę o pomoc... 1. Interesuje mnie jak wyglądaja etapy rekrut do EB, jakich pytań moge sie spodziewać,a może jakiś testów lub zadań do wykonania? Jak wygląda sprawa ewentualnych szkoleń: czy sa, jak dlugo, gdzie? Kiedy, gdzie, jaką i na ile podpisuję umowę? Czy mogę składać aplikację na to stanowisko, mimo że EB nie ogłasza naboru na to stanowisko? 2. Interesuje mnie kwestia zarobków. Naprawdę nie mam pojęcia na ile przystać lub ile wynegocjować. Czy EB sam wychodzi z propozycją czy to ja podejmuję temat-jak to u Was było? Czy brak dośw w bankowości na tym stanowisku przesądza o wysokości zarobku? Czy obowiązuje podstawa+dodatek, czy może jakiś inny system? Czy wielkość miasta lub lokalizacja banku ma wpływ na wysokośc podstawy/zarobku? Z góry dziękuję za odp, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie możesz tez poczytac na innych forach, ja dużo informacji o eurobanku znalazłam np. tu gowork.pl/opinie_czytaj,3580 pisza sami pracownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×