Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tona

Dział Windykacji w providencie

Polecane posty

Gość Tona

mam pytanie do osob ktore pracuja lub pracował na stanowisku asystenta do pozyskiwania naleznosci czy praca na tym stanowisku jest trudna na czym dokladnie polega i czy latwo ja dostac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
wiesz ja zostałam zaprozona na rozmowe na to stanowisko ale nie pojechalam... to jest wielka hala gdzie siedzi kilkadziesiat ludzi i na sluchawkach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcv
a jak zarobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tona
słyszlam ze na reke jest 1400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z chmur
wierz mi to bardzo malo te 1400 zwłaszcza, że to praca Syzyfa i tak nikt nie podnosi słuchawki jak się dzwoni ... a Wy dostajecie za to opierdol u kruka byście dostali minimum 2000zł i % od wpłaty... Zgadza sie - to wielka hala produkcyjna i dziwna szefowa - niestety nosi moje imie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tona
no własnie opinie sa podzielone bo kolezanka mi mowila ze jej sie dobrze tam pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna z chmur
pracowałam tam 3,5 roku - wierz mi ... poczytaj sobie posty o firmie Provident ... jest na 1 stronie ciut niżej wymiękniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghj
jednemu sie bedzie podobalo innemu nie nie wiem jak tam sie zarabia ale praca jesli dobrze sie orientuje jest a 2 zmiany, co wazne umowa o prace. najwazniejse czy jestes chetna pracowacna sluchawkach bo to jak dela mnie ogranicza kontakty miedzy pracownikami ale lepszy rydz niz nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania z chmur
Napisze w ten sposób Jesli sie szuka pracy to sie jej szuka, a nie wchodzi na forum i się wybrzydza ... Czy Wam to coś daje??? ile ludzi tyle opinii a decyzje musisz podjąć sama ... ja napisałam, że nie polecam, po 2 te 1400 to malutko, widocznie firma obniżyła kasę w kryzysie, bo na infolinii sie dostaje minimum 1800... jesli lubisz słyszec takie bluzgi jak: "k... po co do mnie dzwonisz - nic nie dostaniecie złodzieje" to zapraszam do Provident...praca stresująca, ale kazdy inaczej to odbiera... Ja tam pracowałam i po 3 latach miałam dość, fakt jest etat, bony świąteczne i opieka medyczna Lim, jeśli wystarcza Ci 1400 bierz i pracuj... podejmij decyzje sama a nie będziesz sie sugerowała postami ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dluzniczka
powiedzcie mi jak działa cała windykacja w providencie, mamy z mężem kłopoty w spłacaniu tygodniowych rat i nie wiem jak to się skończy, mówią, że przeniosą sprawę do windykacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dłużniczka
Trybuś wyłącz również tę stronę i tak mamy cię w du.pie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość windykator
siemka providenciaki i reszta finansjery:)Powstalo nowe forum dla pracownikow providenta oraz firm windykacyjnych i bankow: polskiwindykator.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×