Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agniesiaaaaaaaaaaaa

czy po licencjacie mozna znalezc dobra prace?

Polecane posty

Gość agniesiaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesiaaaaaaaaaaaa
ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji i ja zapytam
z pedagogiki pracy socjalnej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zodiakalna waga....
tez mam lic z ekonomii pracy szukam w polsce juz 6mc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkjcwch...
znajdziesz! w macdonaldzie!!!bedziesz liczyc plasterki pomidorów do kanapek!!!masakra dzisiaj o prace,a zwykly licencjat jest zadnym wyksztalceniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzammmmm
ja mam lic. z filologii obcej i robie podyplomowe zupelnie inne- handel. Szukam pracy od wrzesnia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
wiesz teraz nie licza sie studia a znajomosci i doswiadczenie czasami oosby po szkole policealnej szybciej dostana prace bo szybciej zaczely pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji i ja zapytam
I to jest najgorsze jak ktoś bez wykształacenia albo po znajomości dostaje dobrą pracę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nena24
" a zwykly licencjat jest zadnym wyksztalceniem" tak samo jak z mgr. Daj spokoj...bez doswiadczenia nic sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabeczkaaaaaaaaaaaaa
tylko te dosw gdzies tzreba zdobyc a nikt nie daje szansy ja w polsce niepracowalam bylam za granica i juz mam na starcie przechlapane nikt mnie nie chce zatrudnic:O u mnie w uzrdzie miasta pracuje osoba po zoologii wiec...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji i ja zapytam
taka jest sprawidliwośc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAk lic z finansów
czy informatyki to praca spokojnie. Sam jestem licem i pracyszukałem tydzień :) A jak studiujecie pierdoły to ciężko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko znajomości robią swoje, nie ma znaczenia po czym jestes. Ja 3 lata na zleceniu bo szefowa że etat napewno będzie. Charałam ja wół, robiłam dodatkowe studia przez ten czas w nadzieji że to podnosi moje kwalifikacje. I jak chodziłam sie pytać, to że tak bedzie etat tylko ona sie stara o kasę z unii europ. Teraz dowiaduje się że prace na stałe dostał gówniarz który nie skończył studiów nawet. Poszłam sie spytać kierownicy o co chodzi bo czegoś tu nie rozmuiem a ona mi teksta ALE MICHAŁ SIE TAK STARA. Myslałam że coś mnie trafi. Ja:A JA SIE NIE STARAM? Wyobraźcie sobie ja tam 3 lata a ten łebek 4 miesiace. Pytam się czy ona ma sumienie wogóle, że zatrudnia kogoś dzięki znajomościom? I czy nie dziwi jej dlaczego placówka ma taką opinie? Zrobiła się czerwona jak burak i nie powiedziała nic. Dodam że ta placówka w której pracuje to OPS, jestem po pedagogice i pracy socjalnej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji i ja zapytam
O to tak jak ja, prca socjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macius krol
w Warszawie tak ... ale bez doświadczenia nie licz na to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrruuuuuina
powiem ci tak większośc pracodawców patrzy na doświadczenie a nie na to z czego masz licencjat ja jestem zarejestrowana w urzędzie pracy i co na 50 ktore bylo na szkoleniu 20 ma wyższe magisterskie-rózne kierunki 20- uczę sie zaocznie -w tym ja równiez a 10 -jest w wieku 50+ ja szukam prace na stałe od paru miesięcy,zapraszana jestem na rozmowy bo mam doświadczenie , ale mam znajomych co mają wyższe- biologia, filologia angielska i co pracowali w jednym miejscu albo wcale i nikt im nie odpisuje nawet możesz zrobić licencjat dla własnej satysfakcji ale w dzisiejszych czasach najlepiej mieć skończoną zawodówkę przynajmniej po tym jest pewna przyszłość taka jest brutalna prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krótko i na tematttt
"Czy po licencjacie można znaleźć dobrą pracę"? Jak się zrobi licencjat(3 lata), a potem grzecznie pójdzie na magisterkę, napisze pracę i ją obroni to można🖐️ Po licencjacie to można robić za sprzątaczkę albo przekładacza papierów w biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótko i na tematttt napisał: "Po licencjacie to można robić za sprzątaczkę albo przekładacza papierów w biurze". Taj jak zresztą po mgr jeżeli to kierunek, który nie odpowiada na wymagania rynku:) Jeżeli jesteś na ekonomii i to Ci się podobało, wybierz studia mgr, ale zaoczne i idz gdzieś do pracy, w miejsce w którym mogłabyś awansować - o ironio McDonald's jest dobrym rozwiązaniem, po 2 latach można byc kierownikiem ;), lub w sklepie odzieżowym. Lub jeżeli możesz sobie pozwolić na jakieś praktyki, staż bezpłatny, ale nie po miesiącu, tylko dłużej gdzie są realne szanse, że jak się sprawdzisz to Cię zatrudnią. Bo dzisiaj najważniejsze jest doświadczenie oraz wiedza i to też niestety nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ani po licencjacie ani po magistrze tylko po...ZNAJOMOŚCI niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz znajomości to wystarczy licencjat nawet z turystyki :P nie jedna osoba mgr inż po cięzkim kierunku pracy nie ma bo nie ma znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×