Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagodzianka4646

OBIAD!

Polecane posty

Witam! Mam zapytanie dla wszystkich miłośniczek kuchni :) Potrzebuje przepis na smaczny, szybki i łatwy w przygotowaniu obiadek. [w miare tani]. Dziekuje z gory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra27
ryz z jablkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemniaki pieczone z jajem sadzonym i sałatą ze śmietaną :D Tanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosół na udkach z kurczaka
a potem te udka obtaczam w przyprawach i bułce tartej i na patelnię:) do tego ziemniaczki i surówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda gospodyni
a może fasolka po bretońsku?? u mnie dziś to jemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sałata teraz jest droga
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co zakładać kolejny temat o szybkim i tanim obiadku?:( nie prościej cofnąć się kilka stron dalej i pocztytać o szybkich i tanich obiadach , przeciesz tam jest skarbnica przepisów...:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagodzianka, podsmażasz ryż do risotta na odrobinie oleju, dorzucasz posiekaną cebulę, jak się zeszkli i ryż też się troszkę zmnieni. Zalewasz chochlą bulionu. Mieszasz aż ryż wchłonie, dodajesz następną porcję bulionu itd. Dolewasz tyle razy aż ryż będzie miękki. Ja dodaje zależy na co mam ochotę, warzywa, drób, ryby. Zawsze na końcu trzeba posypać i wymieszać z tartym parmezanem. Powinno się też podlać białym wytrawnym winem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje bardzo. mam też pomysł na podsmażone mrożone warzywka do teog podsmazony kurczak i na talerzeu ładnie ułożony w okoł ryżu. a do podsamozonych warzywek troche ketchupu. Może byc ciekawie, szybko i tanio? Jak znajde cos jeszce dobrego dam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×