Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juz nie mam siły

trudno MU dojść

Polecane posty

Gość juz nie mam siły

Od pewnego czasu spotykam się z chłopakiem, jest atrakcyjny, miły itp. Jest tylko jeden problem. Otóż w łóżku baaardzo trudno mu dojść. Na razie nie doszło między nami do pełnego stosunku, uprawiamy tylko petting i seks oralny. Niestety, mimo że wzwód ma praktycznie od razu jak go tylko dotknę, to na wytrysk trzeba czekać bardzo długo. Nie pomagają ani szybkie ruchy reką, ani języczek, ani dotykanie jąder...Strasznie się męczę przy tym, bo już nie mam siły, a on mówi że jeszcze nie dochodzi. czy sa jakieś sposoby, by przyspieszyć wytrysk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwak kwak kwak
musi czesto walic konia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbrew pozorom szybkie ruchy ręką wcale nie musza szybko doprowadzić do szytowania. Nie wystarczy chwycić za ptaka i szarpać za niego. Musi być odpowiedzni rytm. Poproś swojego chłopaka, żeby jak robisz mu dobrze pokazał Ci jaki rytm jest odpowiedni. Niech chwyci Twoją rękę i zróbcie to razem. A później będziesz juz sama wiedziała. No i jeszcze obserwuj jego reakcje na to co robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie mam siły
Przyznam, ze dziwi mnie to jego długie dochodzenie, bo z mojego poprzedniego chłopaka pieściłam tak jak tego i szybko dochodził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolaaaaaaaa
nno wlasnie...piescilas tak samo, czyli pewnie mechanicznie, nie wczuwalas sie w to co robisz i nie probowalas zauwazyc jego reakcji...w ogole co to za stwierdzenie "piescilam tak samo", faceci nie sa maszynkami z jednakowa instrukcja obslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angdże
serio cos nie tak może po prostu musi byc seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×