Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ononaonoooo

Peeling chemiczny-opinie

Polecane posty

Gość ononaonoooo

Czy któraś z dziewczyn/kobiet tu obecnych miała robiony peeling chemiczny?? Może opiszecie własne doświadczenia, efekty. Mam 30 lat i cerę strasznie zniszczoną. Nie przez słońce i solarium. Jest szara, z wypryskami pojawiają się już zmarszczki. Wyglądam na zmeczoną. Warto się wybrać?? A może polecacie coś lepszego?? dzięki za wszystkie opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaniaGradek
Hej, właśnie trafiłam na Twój post dot. peelingów chemicznych. Ja niedawno robiłam i jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się tych nieznośnych płytkich zmarszczek i rozjaśniły mi się drobne przebarwienia. Efekt przewyższył moje oczekiwania i poleciłam też mojej mamie, chyba zafunduję jej na święta taką wizytę :) Peeling wykonywałam w Studio Piękna w Krakowie teżz polecenia. Super obsługa, dogodne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling chemiczny jest bardzo skuteczny - ja miałam robiony peeling PQ Age w MTT Estetica i u mnie efekt był super. Skóra była po nim bardzo gładka, ujędrniona i nawet udało mi się pozbyć dzięki niemu niewielkiego przebarwienia na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez miałam PQAge super sprawa, jest po nim bardzo gładka i swieza twarz. Jego jedyny minus, ze nie mozna go robic na zmarszczki wokól oczu. Gabinet, do którego chodzę ma w ofercie jeszcze inny, bardziej skuteczny peeling i ku mojemu szczęsciu wygładza zmarszczki wokół oczu :) polecam Wam z całego serca - Poznań www.beautypremium.pl - najlepsza kosmetolog na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, się pilingi chemiczne to sama dobroć. Mam trudną cerę, tłustą, z wypryskami i pilingi bardzo dobrze na nią działają. Najbardziej mi odpowiada piling kwasem migdałowym i azelainowym. Azalainowy piling redukuje przebarwienia, działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie, zmniejsza wydzielanie łoju, dla trudnych skór jest idealny. Od dawna chodzę na zabiegi do Perfect Glamour, to dobry gabinet we Wrocławiu https://www.perfect-glamour.pl/zabiegi-kosmetyczne-na-twarz.html chodzę do nich na pilingi, na przedłużanie rzęs i inne zabiegi i zawsze jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zdecydowałam na peeling chemiczny, dokładnie to migdałowy. Miałam problem z trądzikiem i poczytałam w necie że to pomaga. Poszłam do Beauty Bar w Józefosławcu i tam pani kosmetolog też mi go doradziła. Po kilku wizytach po trądziku nie ma ani śladu :) a do tego żadnych blizn czy przebarwień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się boję. wolę naturalne np.: efektimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćssssssaaabka
Polecam zabieg Ferulac Special w klinice Dr Legrand w Krakowie. jest to zabieg wykorzystujący kwas ferulowy jak rownież witaminę C. Swietnyzabieg dla skory zmęczonej, szarej z pierwszymi oznakami starzenia. Rozświetla skore, wygładza i dodaje jej blasku. Wykońuje go regularnie na jesień. To mój numer jeden wśród zabiegów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fenol silny peeling na twarz...kto z Was robil? Wlasnie jestem po i czekam na wasze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tami_tam

Ja robiłam taki zabieg dokładnie w tej klinice wybrałam kawowy ponieważ miałam przebarwienia http://proderma.pl/dermatologia-estetyczna/#peeling-kawowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanką peelingów chemicznych tylko trzeba pamiętać, że potrzeba czasu i kilku serii, żeby było widać efekty. no i do tego kilka dni po zaczynamy się dość mocno łuszczyć, więc jest to trochę nieprzyjemne. ale efekty warte wysiłku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Victoria

Taki zabieg to jest rewelacyjna sprawa. Wiem co mówię, jestem dość "świeżo" po takim peelingu chemicznym w krakowskiej klinice Neonia neonia.com.pl/kosmetyka-pielegnacyjna/peelingi-chemiczne/ zabieg dostałam w prezencie urodzinowym, ale na pewno wybiorę się ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Chmiel

Również przechodziłam ten zabieg i jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam, nawet nie spodziewałam się takich rewelacyjnych. A wszystko to zasługa gabinetu Moja Estetyka, który znajduje się w Rzeszowie. Zostałam odpowiednio przygotowana do zabiegu, który przebiegł bezboleśnie i na wysokim poziomie. Wszystkim mogę polecić skorzystanie z tego zabiegu, jeśli tylko jest taka okazja lub potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amandaa

Jestem mobilną kosmetyczną i od lat współpracuję z https://e-naturalne.pl/pl/p/Peeling-enzymatyczny-z-owocow-tropikalnych-zel-peel-off/1026. Szczególnie dobre peelingi mają. Moje klientki się cały czas dopytują o nowe rozwiązania. O tyle dobra sprawa, że jakość od lat się nie zmienia. Receptury identyczne, dobrze opisane kosmetyki. To, co w opisie zgadza się z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Poszukaj sobie kosmetyków na https://www.beesthetic.pl/. Pakują również prezentowo więc jak chcesz coś na prezent to również można sobie tam zamówić. Specjalizują się w kosmetykach do twarzy: krem, serum, peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kupuj na  .beesthetic.pl/ - dobra jakość, produkt polski, ceny rozsądne, pakowane na prezent.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inez

Polecam wykonywanie takiego peelingu u kosmetyczki, ja byłam w Beauty Kingdom i rewelacja, efekty bardzo fajne. Moje twarz jest w dużo lepszej kondycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna

Ja chodzę do kliniki medycyny estetycznej na peeling i jestem zawsze zadowolona z efektów drszczepanska-ame.pl/zabiegi/peelingi/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

W Art Derma robiłam Dermapen. Widziałam wcześniej sporo pozytywnych opinii i chyba to sprawiło, że tam poszłam. Dołączam się i polecam. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzona

Co za denne autoreklamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaa

Peeling chemiczny daje fajne efekty, ale trzeba go wykonywać u sprawdzonego specjalisty, ze związkami w stężeniu to już nie ma żartów. Nie raz się czyta o jakiś poparzeniach po nieodpowiednio zrobionych takich zabiegach. Ja korzystałam kilkakrotnie z tego rodzaju peelingu w salonie Dermedika Kraków i ręczę za nich! 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Hej, ja wykonywałam peeling chemiczny na bazie kwasu azelainowego w SCM estetic w Krakowie i byłam bardzo zadowolona. Wykonałam już kilka serii i moja cera jest ewidentnie mniej podatna na błyszczenie, a i koloryt skóry się przy okazji mocno poprawił, także jak dla mnie peelingi chemiczne są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Zdecydowałam się na laserowy peeling węglowy, który przeprowadziłam w krakowskiej klinice vesuna. Z osiągniętych efektów jestem bardzo zadowolona, moja skóra jest w dużo lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto wybrać się na peeling chemiczny wykonany produktami PeelMission, miałam przebarwienia po wakacjach a teraz ani śladu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracujemy w naszym salonie na produktach Peel Mission od kilku miesięcy. Początkowo wprowadziliśmy ją na próbę, ale zdały egzamin na 100%:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tikamthe napisał:

Pracujemy w naszym salonie na produktach Peel Mission od kilku miesięcy. Początkowo wprowadziliśmy ją na próbę, ale zdały egzamin na 100%:) 

Może podpowiesz mi czy mają też kosmetyki do pielęgnacji w domu dla zachowania efektu i jak szkolenia u nich ? Chciałabym wprowadzić tą markę do swojego salonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, organizują szkolenia i naprawdę, są świetne -przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Jak najbardziej, mają też w ofercie kosmetyki, które możesz zaproponować klientkom jako uzupełnienie zabiegu domową pielęgnacją 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałam się i wprowadziłam Peel Mission do siebie. Klientki bardzo zadowolone, szkolenia miałam dwa i przyznam, że wiele można dzięki nim wprowadzić. Chce jeszcze rozbudować o mesoBoost. Wiele klientek pyta ostatnio o zabiegi przeciwzmarszczkowe, więc w tym kierunku chciałabym pojść. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×