Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Molik

Co jeść?... co pic?... kto prawde powie ?...

Polecane posty

Gość Molik

Jestem juz zmeczona ciagłymi bardzo sprzecznymi informacjami. Jakis czas temu powiedzialam sobie dość !!! musze zmienic swoje nawyki zywieniowe, chce schudnąc, lepiej sie poczuć . Niestety mam ograniczone mozliwosci, nie wolno mi spozywac cytrusow (uczulenie) ani intensywnie cwiczyc (uszkodzenie kregoslupa) ale pomyslałam ze zmiana nawykow to podstawa i wiele zmieniłam ale... i tu pojawia sie kłopot zaczelam czytac opinie i co czytam jedni pisza tylko piers z kurczaka inni wszystkie miesa, jedni wegetarianizm inni jesc trzeba wszystko, jedni duzo nabiału inni wykluczyc, jesc ziemniaki i makaron czy odstawic, pieczywo normalne czy tylko chrupkie? takich pytan mam wiele jak to jest ?? Poszlam do lekarki powiedziała mi ze przez pou mam jesc tylko warzywa , troche kaszy, i bialego miesa ok tka dieta jest super schudłam nawet sporo przez miesiac ale jak mam tak funkcjonowac przez kilka miesiecy . czułamm sie strasznie wciaz głodna rozdrazniona czy tak ma wygladac prawidlowa dieta?? cały czas mam myslec o jedzeniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humGRYPmop
tluszcze przyjmuj zdrowe z orzechow i ryb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molik
tłuszcze z ryb ?? orzechow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efektmotyla
Wszystko jest dla ludzi, tylko trzeba korzytsać z umiarem. Wszytsko w nadmiarze szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molik
masz racje ale ja musze zredukowac "nadmiar" wiec myslalam ze da sie wyodrebnic to co jest kozystne od tego co szkodzi. dostalam rade 2 litry wody mineralnej dziennie i znowu mam klopot jak mam to niby zrobic ? moj organizm tego nie przyjmuje, ktos inny mowi mi ze mam sluchac swojego ogranizmu on mi podpowie. obłęd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×