Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytającaaaaa

recepcjonistka w citibanku

Polecane posty

Gość pytającaaaaa

Czy któras z Was pracowała jako recepcjonistka w citibanku? Chciałabym się dowiedzieć, jaki jest zakres obowiązków, pensja itd. oczywiście w przybliżeniu, tak orientacyjnie. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janosikk
greeter, a nie recepcjonista ;) zakres obowiazkow to kierowanie klinetow do wlasciwych doradcow, udzielanie pierwszej informacji, wysylanie poczty bankowej, dbanie o to zeby w banku byly wlasciwe ulotki, pomoc dla klientow w obsludze citiphone itd. generalnie latwa praca, ale: - ciagly kontakt z klientem, czasem wrednym i zglaszajacym 100 problemow na sekunde - trzeba umiec cala oferte, szef Cie co jakis czas przepytuje, musisz tez pilnowac, zeby inni mieli wlasciwe cenniki itd - stala pensja bez mozliwosci podwyzki, premii itd - kazdy co chwile cos od Ciebie chce wiec malo czasu na przerwe czy odpoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytającaaaaa
dziekuje Ci bardzo za odpowiedz :) chyba pracowales na takim stanowisku? Ja wlasnie wrocilam z drugiej rozmowy, ale chyba dalam plame bo nie spytalam o wynagrodzenie.. ale to dlatego ze na pierwszej mi powiedzieli, ze to jakies 2500 brutto, wiec jak dla mnie to okej, wiecej mi do szczesci anie trzeba :) Do konca tygodnia maja dac odpowiedz, obojetnie na tak czy na nie, zadzwonia do mnie... no zobaczymy :) dzieki raz jeszcze za odzew pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×