Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baaasia

Kochani- Pomóżcie!!!! Jak pozbyć się moli z pokoju. Codziennie

Polecane posty

Gość baaasia

znajduje ze dwa na ścianie. Jak się ich skutecznie pozbyć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwijcie lekarza
otwórz szafę a znajdziesz ich 2222222222222222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 100
Trudno bedzie. Jakieś środki trzeba zastosować, ale konieczne bedzie wytępienie wszystkich i larw i dorosłych osobników, a cholery potrafią sie tak zakamuflować że po jakimś czasie znowu się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaasia
Wyczyściłam wszystkie szafy bardzo dokładnie, szafki i one ciągle są. Skoro wszystko dokładnie wyszorowałam to gdzie się mogą chowac? A jakieś konkretne środki znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 100
A to są spożywcze czy ubraniowe? Jak spożywcze to trzeba wywalić wszystkie mąki kasze itd. Potwory mogą nawet pod tapetę wleźć. Jeśli ubraniowe to do szafy włóż lawendę, kulki na mole (na dłuższy czas), i spryskaj wszystko preparatami - niestety nie pamiętam jak się nazywają, ale w sklepie Ci pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwijcie lekarza
naftalina. pewnie złożyły jaja w poduszkach, ciuchasz, pościeli, w szufladach, na wewnętrznych stronach ubrań, nawet w starych gazetach, czy szufladzie z dokumentami. współczuję. N A F T A L I N A --wszędzie ją powtykaj, a jak będzie silny mróz to wystaw wszystkie ubrania, pościel, koce, korzuchy na balkon, larwy wtedy zginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaasia
Dziękuję Ci za pomoc. Chyba ubraniowe...Zastosuję to co mówisz.Choć tracę nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta 100
Baasia - ubraniowe latają w pokojach, spożywcze w kuchni. Wiem że jest to wkurzające i długo trwa ich tępienie ale w końcu się uda. Wezwać lekarza też dobrze mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem. Choć przetrzebiłam całe mieszkanie a one nadal latały. Jest środek do spryskiwania. Pryskałam uparcie. Chyba wytępiłam bo od dłuższego czasu nie spotkałam mola żadnego. A w sklepie (nawet takim zwykłym chemicznym) bywają te środki. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×