Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulubiona synowa

Nie kupujcie kosmetyków na allegro!

Polecane posty

Gość olka tak sie czepiasz
a sama robisz większe błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo zanim sie kupi, sprawdza sie komentarze - logiczne nie? Ja czesto kupuje kosmetyki na allegro i za wyjatkiem zeli do paznokci (ktore czesto sa przelewane) nie zdarzylo mi sie kupic zadnej podorbki, zawsze jestem zadowolona z zakupu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goorylla
Ja kupiłam badziewiasty krem(podróba), chociaż sprzedawca miał dużo pozytywnych komentarzy, napisałam do niego na emaila i nawet nie raczył odpisać. Jak już wcześniej ktoś pisał sama wystawiłam mu pozytyw zanim zaczęłam go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zawsze sprawdzam
komentarze i mimo samych pozytywów i tak kupiłam podróbe. Ludzie wystawiają komentarze odrazu, zanim sprawdzą albo nie odróżniają podróby od oryginału bo np nie mieli oryginału i nie mają porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaa
heh tak rzeczywiście napianie na pewno przez przypadek łącznie jest wiekszym błędem niz swiadome uzywanie slowa perfuma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zapraszam na darmoche
Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D Witam Cie :D Mam dla Ciebie link do stronki, gdzie za wypelnianie ankiet (motoryzacja, komsetyki, odzież ) mozna za punkty zdobyć rózne nagrody ( doladowania 20, 30 50, bony, sprzet AGD ) . Od doladowań do telefonu az po bony o wartosc 200 złotych :D Trzeba sie tylko zarejestrowac i czekać na ankiety , za nic się nie placi. Strona jest za darmo. Absolutnie. Wiec zapraszam wszystkich do zabawy :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 P.S. BARDZO PROSZE O POMOC :) REJESTRACJA TRWA TYLKO 3 MINUTY WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! Pozdrawiam i zycze wam udanego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie często
nie wystawiają negatywa, bo wiadomo, że w odpowiedzią będzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olkaaaaaaaaaa
to moze jak jest tylu nieuczciwych sprzedawcow to wstawicie linki do ich profili??? zeby ktos na przyszlosc wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobił mnie ten cytat
z wikipedii:D Popisałaś się, droga analfabetko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankab
Bardzo odkrywcze, że wciskają szajs! Po czym poznać nieuczciwego sprzedawce, przede wszystkim po komentarzach, po 2 czytajcie dokładnie opisy bo zwykle się okazuje, że kosmetyk wart 300zł na tej aukcji kosztuje tylko 30zł i małym druczkiem na samym dole pisze, że to 15ml gdzie normalnie na zdjęciu jest duży słoik. Po 3 jeśli interesuje Was jakiś kosmetyk i jest on na zdjęciu to wpiszcie jego nazwe w google a dokładniej w grafike i porównajcie czy butelki wyglądają tak samo!! Po 4 jeśli ktoś sprzedaje dużo kosmetyków i mimo, że ich rynkowe ceny sięgaja 500zł a u niego licytacje kończa sie na 60zł to niespodziewajcie sie, że to oryginał! Po 5 czytajcie dokładnie co jest napisane na zdjęciu na opakowaniu produktu bo czesto okazuje się, że opakowanie wyglada identycznie, nawet taka sama pojemność ale pisze np. zamiast COCO CHANEL, to pisze COCO CHAMEL.....Trzymajcie sie tego a nikt Was w butelke nie nabije a jak mimo wszystko dałyście się nabrać to najzwyczajniej pod słońcen też to sprzedajcie na allegro. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankab
aha no i jeszcze zapomniała dodać, że jeśli produkt absolutnie wygląda na oryginalny i pojemność jest też taka jak u oryginału a pisze tylko, że "OPAKOWANIE JEST PORYSOWANE WIĘC SPRZEDAJE BCM OD ZŁOTÓWKI" to jest to na bank podróba gdyż w anglii i ameryce, są skupy pustych słoików i opakowań po oryginalnych kosmetykach i następnie są napełnianie rozcieńczonymi kosmetykami...A perfumy na allegro są także rozcieńczane, że z 1 perfumu zrobi się 3 i są nawet do kupienia na ebayu, specjalne żelazka do folii, żeby można było fabrycznie zafoliować produkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no brawo kokosanka
z jednego perfumy zrobi sie 3 ludzie perfumy nie maja liczby pojedynczej w jezyku polskim!!!!!!!!!!!! co do kosmetykow to rzeczywiscie jesli chodzi o marki takie jak dior chanel versace sprzedawane po 30-50 zl to wiadomo ze sa to podrobki, ale nie nalezy tego uogolniac np na marki takie jak loreal, max factor bourjois revlon, one są takie tanie w hurtowniach i tutaj podrobki nie sa az tak oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankab
Chryste Kobieto Ty masz jakieś kompleksy czy co? Uczepiłaś się tej odmiany, podnieca Cie to, że każdego na forum poprawiasz, czy jak? No chyba, że jestes nauczycielką polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mowie perfuma
i będę tak mówiła! chuj wam do tego, pierdole was wszystkie idiotki głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankab
Jezu skąd się biorą takie muły z tymi ankietami? Qrwa wy nie macie nic lepszego do roboty tylko wypełnianie jakiś posranych ankiet? pewnie trzeba wypełnić 200 ankiet, żeby dostać próbkę szamponu do włosów hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to bedzie pozniej
Wiecie co muszę się takze do czegos przyznac. Po 1 - kilka razy kupilam na allegro podkłady i jestem zadowlona w 100%. ALE TYLKO Z PODKALDÓW I PUDRÓW. Ostatnio wygralam licytacje perfumu PUMA AQUA WOMEN - tester. I jestem załamana - perfum jest jak woda, zapachu prawie nie czuć, utrzymuje sie moze z minute, potem juz go nie czuje :O czy to mozliwe ze ten tester byl oszukany?????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona synowa
Kokosankob po raz kolejny piszę(wystarczy przeczytać wszystkie wypowiedzi dokładnie ze zrozumieniem), że komentarze były pozytywne:/Wszystko wskazywało na to,że kosmetyki były oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosankab
komentarze pewno były pozytywne bo ludzie boją sie wystawiać negat.. 1 negatyw zniknie w tysięcznej liczbie komentarzy sprzedającego a ty zostaniesz np. 10 komentami w tym 1 negatyw... A czy reszta moich wskazówek także, że pokazała, że to podróby? czy nie zwracałaś na to uwagi?? pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona synowa
Zorientowałam się dopiero, że to szajs, kiedy otworzyłam tubkę i podkład nałożyłam na twarz. Opakowania były bez zarzutu, wyglądały jak te, które kupuję z drogerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaaaaaa
a co chciałas miec diora za 30 zl?? trzeba myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulubiona synowa
Daruj sobie obelgi. Różnica w cenie to ok 15 złotych, było napisane, że to niby hurtownia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjkiu
ja kupiłam dwa razy puder max factor nr 41 na all za ponad 23 zł.i w zasadzie nie ma różnicy jedynie to ze taki z douglasa miałam na kilka miesięcy, a w tych z allegro po 2 tygodniach prześwituje spód. O co więc chodzi, produkt jest w identycznym opakowaniu co oryginał, te same napisy i waga, tak samo się nakłada i taką samą ma konsystencję. Dlaczego żesz fuck tak szybko się wyczerpuje? Czy to też podróba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja własnie zakupiłam podkład i tusz do rzes mf. na szczescie wczesniej uzywałam tych z drogerii wiec w razie czego bede miała porównanie. no i wstrzymam sie z komentarzami do pierwszego uzycia...róznica w cenie jakas kolosalna nie była w sumie zaoszczedziłam jakies kilkanascie zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×