Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Letnia noc

3-cie lub kolejne dziecko

Polecane posty

dziewczyny mówia że dwoje dzieciaków to wystarczająca ilość. Ja jestem w ciąży z trzecim i chciałam zapytać jak było u was, jak sobie radziłyście, jakie miałyscie radości a jakie troski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapaloma
ja bym chciała chociaż 1 .Doceń to co masz! Inne chcą a nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i jeszcze chciałam zapytać jaka byla reakcja starszego rodzeństwa na maleństwo w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja szampańska
I co? Będzie dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lapaloma
jestem najstarsza i mam 3 siostry .Jest fajnie ja sie cieszyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja szampańska
Będzie Milenka? Pasowałoby do chłopaków na "Mi..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość himalaajka
Mam troje i czasami ciężko, bo czasami nie mam z kim zostawić najmłodszej. Starsze są już w miarę samodzielne, z nimi można wszystko a z tym małym gagadkiem same ograniczenia /wyłazi z wózka, wrzeszczy itp itd, ma półtora roku/ nie mogę doczekać się aż będzie w miarę sensowna :) ale wiem z drugiej strony jest fajnie, bo ona jest fajna, chodzi i daje buziaki, włazi na starsze siostry itp dla mnie nawet troje dzieci to mało ale nie planuję więcej, chyba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delicja a my sie nie znamy przypadkiem? Właśnie szukamy ładnego imienia na "M" dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Himalajka ja mam w domu 19 miesięcznego brzdąca i prawde mówiąc troche sie martwie reakcją na maleństwo. Bo starszy to już "dorosły " chłop i juz przezył narodziny jednego brata więc jest przygotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja szampańska
Letnia... nie nie znamy się... Ale ja tez już mam chłopaka. A w kwietniu rodzę dziewczynkę... I u mnie oboje będą na "An..." ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delicja szampańska
Antka. A teraz będzie Ania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Letnia noc ładne imiona ja bym dziewczynce dała Martynka troje dzieci chciałabym mieć,ale już się raczej nie odważę przechodzić to wszystko od początku u mnie starszy syn bardzo dobrze przyjał młodszego - opiekuje się nim i pomaga powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja m,am 3 letniego synka i czekam na blizniaki......;) termin porodu 30 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boooszzz jedyny
Po dzisiejszym dniu odechciało mi się mieć drugiego dziecka :o Sory, po ostatnich dwóch tygodniach i trzecim idącym w domu, mam ochotę skoczyć z 4 piętra na chodnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pytania , to ja zawsze uważałam ze dwoje to mało i bedę chciała wiecej. Kazdy mój syn jest inny i uwielbiam patrzeć na nich, rozmawiać z nimi, obserwowac jak dorastaja... Pewnie mam jakieś skrzywienie bo sama jestem jedynaczką :-) Czasem jest cięzko, jestem zmęczona i mam wszytskiego dosć, ale nie zamieniła bym juz mojego życia na inne... Oczywiście marzyłam tez o córce, ale nie wszystkie marzenia się spełniają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja we wrześniu będę miała trzecie. mam 2 dziewczynki 2004-Kasia 2005-Małgosia liczę na chłopca wydaje mi się, że Kasia dobrze przyjmie dzidziusia a Gosia będzie zazdrosna bo ogólnie jest straszna zazdrośnica. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie podziwiam Was🌻 ja mam dwojeczke i wiecej nie planuje, nie daje rady po prostu:(moze gdybym miala wiecej pomocy ..tymczasem wszystko spadlo na mnie i jest ciezko pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daffodile ja tez miałam dwójeczkę i trzeciego nie planowałam w najblizszej przyszłosci ale sie zdarzyło i trzeba jakos sobie poradzic. mam nadzieję ze podołam obowiązkom bo już jest mi ciężko. Na szczęście Miłosz zaczął przesypiac nocki wiec może sie wyśpie przez te dwa miesiace, które pozostały mi do rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdykam
ech, jak Wam zazdroszcze! ja chcialabym chociaz drugie (mam juz syna) nie potrafie przekonac meza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż na szczęscie zgodził sie na drugie bez problemu, razem go zaplanowaliśmy i razem podjelismy decyzje że działamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×