Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sssasanka

jak to jest z tymi stażem???

Polecane posty

Gość sssasanka

Byłam dzisiaj na rozmowie o staż, na którym mi bardzo zależało, wymusiłam na Pani urzędniczce,żeby mi go przydzieliła. Poszłam, rozmowa poszła fajnie, przygotowałam się do niej...a za 2 godziny dzwonią i mówią, że mają kogoś innego, bo ja nie mam doświadczenia w pracy biurowej...no a gdzie mam go zdobyć jak nie na stażu, przecież to jest przygotowanie do zawodu i nie trzeba na stażu chyba mieć wymaganych umiejętności jak inni stali pracownicy, ja mam się tam wszystkiego nauczyć...czy każde moje spotkanie w sprawie stażu tak się będzie odbywać, zawsze jest selekcja? czyli może byc tak, że wcale stażu nie dostanę, bo będą inni bardziej kompetentni, z doświadczeniem??Proszę pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stazystka
Mozesz sobie zalatwic staz w jakims miejscu i poprosic o to zeby pracodawca zlozyl wniosek imienny w UP, wtedy Ty jestes juz "zatwierdzona" osoba i tez staz niejako jest Ci przydzielony. Oczywiscie ostateczna decyzja czy Ci go sfinansuja nalezy do UP, ale nikt Ci przynajmniej nie wskoczy na miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
a czy nie jest już za późno na szukanie pracodawcy?bo staże już rozdają, a na decyzje UP chyba trzeba długo czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssasanka
?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×