Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość on35

uwelbiam przytulać - czy to dziwne?

Polecane posty

Gość on35

często mam wrażenie, że coś ze mną nie do końca jest w porządku. Że nie jestem typowym "macho", gdyż zawsze bardziej przejmowałem się tym, czy mojej partnerce jest dobrze, czy czuje się spełniona, a dopiero na koniec i to nie zawsze dbałem o swoje przyjemności... Uwielbiam się przytulać - mogę tak leżeć z wtuloną we mnie niewiastą i po prostu nic innego nie robić, przytulić się, rozmawiać, delikatnie pocałwać... Zawsze lepiej rozmawiało mi się z kobietami, często one mi zwierzają się z swoich problemów, a potem zaczynają się kłopoty,gdyż czasem one się zakochują, a ja jestem tylko jeden... Co ze mną nie tak, czy może jestem za mięki, za delikatny? To chyba dobra cecha, jednak źle postrzegana przez ogół facetów. Większość z nas (facetów) myśli głównie o sobie, o zaspoajaniu własnych żądz, traktując kobiety jako przedmioty, które służą głównie do sexu i innych fantazji, no może jeszcze do sprzątania i gotowania. STANOWCZO i otwarcie POTĘPIAM te stereotypy. BĄDŹMY DELIKATNI dla naszych Kruszynek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO GRATULUJE PIĘKNEGO PODEJŚCIA DO KOBIET:)TYLKO POZAZDROŚCIĆ TWOJEJ KOBIECIE..;) JAK WIĘKSZOŚĆ KOBIET JESTEM TYPOWĄ PRZYTULANKĄ..I WŁAŚNIE BOJE SIĘ PRZYTULAĆ BO DZIAŁAM TAK JAK TY NA KOBIETY TAK JA NA MĘŻCZYZN:) TYLE ZE TO PRZYTULANIE DLA NICH POWINNO SIĘ KOŃCZYĆ INACZEJ.jestem CIEKAWA W JAKIM JESTEŚ WIEKU BO OBECNIE JESTEM Z PARTNEREM STARSZYM ODE MNIE O 10 LAT I POWIEM CI ZE ON JEST TEZ WYROZUMIAŁY I KOCHANY BUZIAK DLA CIEBIE:)*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleś se chlopie laurke wysmarował :classic_cool: 🖐️ Prawda jest taka, że każda kobieta lubi co innego, jedna typowych macho, inna ciepłe kluchy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15na15
:D niestety jest tylko jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem przytulanką.. moge leżeć godzinami przytulona do mojego faceta .. ;] On z resztą też kocha się przytulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem przytulanką.. moge leżeć godzinami przytulona do mojego faceta .. ;] On z resztą też kocha się przytulać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, kilka kobiet napisze, że lubi "przytulaśnych" i zaraz się okaże, że są tu sami tacy... :D A gdzie te kafeteryjne, niewyżyte ogiery? :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
miałem w życiu kilka kobiet, teraz też jestem w związku, ale chyba tę prawdziwą miłość kiedyś straciłem :( Może spotkam jeszcze kobietę, którą pokocham całym sobą, która pokocha mnie szczerze, a nie tylko moje pieniądze... Ech... życie pisze najróżniejsze scenariusze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15na15
koniec swiata, na tematach gdzie laski szukaja ostrego seksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoj koszmar
hah juz cie lubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on35 "Może spotkam jeszcze kobietę, którą pokocham całym sobą, która pokocha mnie szczerze, a nie tylko moje pieniądze..." Uwaga, steżenie mitomaństwa przekracza dozwolone normy :classic_cool: 🖐️ NIe dość że kochany, to jeszcze bogaty :D Kobietki już przebierają nóżkami z niecierpliwym oczekiwaniu na twój mail :D :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15na15
chyba twoich ukochanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
ktoś się podszywa pode mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
I wkurza mnie, ze podczas kazdego seksu, moja ukochana ma tylko dwa orgazmy pochwowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
ale może jak w końcu bede mieć erekcję to uda się więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ja wolę takich normalnych co gdy trzeba kobietę przytulą, a jak ich jaki macho w skórzanej katance wkurzy to dadzą mu w ryj:) Co to za trend ze trza być albo kluchą albo desperado?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
Nie napisałem, że jestem bogaty, nie mam też"kobiet", jestem w związku z kobietą, która nie kryje, że pasuje jej dostatnie życie, ale chyba oboje już jesteśmy zmęczeni życiem bez uczuć. W zasadzie łączą nas tylko nasze dzieci i fizyczność, która zawsze była niemal idealna... Ale ileżtak można, wypalam się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
krótko mówiąc, dość mam jej wielokrotnych orgazmów, potrzebuję odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on35
szkoda, że przez podszywaczy nie można tu normalnie pogadać... pozdrawiam wszystkich normalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×