Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fksdfkjdjf

symulowanie punktu G u kobiety

Polecane posty

Gość fksdfkjdjf

witam panie i panów. Jestem dziewicą ale pieszczę się regularnie ze swoim miśkiem jednak on jest trochę drętwy.. :/ liże tylko moją łechtaczkę i nic więcej, a ja bym chciała aby pieścił mi całą ciczepczkę. mam pytanko jak symulować punkt G ? wystarczy jeden palec ? i on jest u góry tak ? A właśnie jak czasem go poproszę aby tam mi włożył paluszek to tak się dziwnie czuje, czy to może wynikać z tego, że jestem spęta ? Aby było mi dobrze muszę się rozluźnić w pełni tak ? Macie jakieś doświadczenia bo ja z moim partnerem mamy niewielkie. Uczy się dopiero. I nie jesteśmy dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksdfkjdjf
pozjadałam troszkę literek przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksdfkjdjf
nikt się nie zna na tym ? :( wiem że to brzmi banalnie ale skąd mam się tego dowiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miła milnkaaa
spytaj mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfh ruh oehgothh
Co du symulacji punktu G - to nie jestem w stanie udzielic Ci odpowiedzi, ale... jezeli chodzi o to nieprzyjemne uczucie podczas wkladania paluszka - moze jest za sucho? A moze po prostu jest to nieprzyjemne dla Ciebie bo palec jest troche zbyt kanciasty:) dla mnie czasem tez jest to niezbyt przyjemne. Proponuje rozdziewiczenie - bo blona moze byc przyczyna problemow:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksdfkjdjf
ja mam 20 mój luby 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksdfkjdjf
dziękuje za ten post myślałam, że ze mną coś jest nie tak z tym, że nie przyjemnie jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''Jestem dziewicą ale pieszczę się regularnie ze swoim miśkiem jednak on jest trochę drętwy.. :/'' hahahahahaha🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoolek.....
Bo z toba jest cos nie tak !! to tak samo jak by facet mial nieprzyjemnosc kiedy kobieta reką obejmie jego penisa ! Jest w prawdzie drobna roznica w postaci błony dziewiczek ktora jak mysle posiadasz i stad wlasnie owe nieprzyjemnie - wiec czas sie jej pozbyc moze jesli ten partner to ten !! i napewno nie paluszkiem ! od tego on ma członka ! a punkt G ! jesli liczysz iz on tam włozy paluszek i na niego natrafi to mozesz sie zdziwic Bo czesto jest tak iz tam gdzie powinien byc ów punk nic sie nie dzieje ! tak jak by go tam nie było Ja u swej zony jzu 26 lat szukam i znalesc nie moge ! ktos powie iz pierdoła ze mnie - wysmieje go ! Niby kazda ten punkt ma ! ja jednak mam zdanie na temat jego aktywnosci rózne bo i moze go i dotykam , czy to jednak sprawia jakies mega doznania mojej kobiecie jak i innym które mialem jako kawaler, a niezły dran ze mnie był - tego juz nie był bym taki pewien ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fksdfkjdjf
przecież napisałam, że mi się literki pozjadało... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawarra
A czy ktoś kiedyś próbował stymulować punkt g jakimś dildo czy też masażerem specjalnie do tego przeznaczonym? Ciekawi mnie czy faktycznie takie akcesoria erotyczny pozwalają doprowadzić do największych rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styl girly
Zaciekawiło mnie to że istnieją w ogóle takie gadzety, które są stworzone głównie do tego by stymulować punkt G. Po poszukiwaniach znalazłam w tym warszawskim sklepie Secret place takie masażery z Lelo. Z tego co się tam dowiedziałam wynika, że docierając do punkty podwajają uczucie przyjemności podczas orgazmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No te wibratory do punktu g mają nieco inną budowę od zwykłych, na ogół są zakrzywione na końcu, żeby łatwiej do tego punktu dotrzeć. Jak się nie ma jeszcze żadnego wibratora to lepiej kupić właśnie taki specjalny do punktu g bo można nim robić wszystko a w drugą stronę to już niestety trudniej trafić zwykłym wibro. Tutaj kilka modeli specjalnie do tego celu http://wibratory.sklep.pl/aff/m85kat/?PunktG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zaciekawiło mnie to że istnieją w ogóle takie gadzety, które są stworzone głównie do tego by stymulować punkt G. " Co jeszcze ciekawsze są nawet wibratory dostosowane specjalnie do masażu męskiego punktu G, taka mała ciekawostka: http://dyskretno.pl/masazer-stymulator-prostaty/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×