Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

złudzenie_optyczne

Czy ona jest taka oszczędna czy ja rozrzutna... ?

Polecane posty

Byłam dzisiaj u koleżanki i zrobiła mi herbatę z herbaty \"torebki\", która już wcześniej zaparzana była. Leżała sobie na talerzyku i czekała, aż ktoś znowu jej użyje (ciekawe, który raz? :O ). Ja tam lubię mocną herbatę i nigdy nie zrobiłabym gościowi herbaty z użytej już torebki :O Natstępnym razem albo podziękuję albo przyniosę ze sobą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdsjhgsdrewew
to sie nazywa niewychowanie, a nie oszczednosc:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze mam nowe torebki..ale jak się robi równocześnie herbate (ale tylko dla 2 osób) to da się to przezyć.. ale jak już lezy wyschnięta.. brr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajrony
o łeee... z nią jest coś nie tak jak koniecznie chciała być taka oszczędna to mogła sobie z takiej zrobić, ale nie powinna, bo na takiej używanej, mokrej, leżącej sobie gdzieś torebce osadza się mnóstwo bakterii łee raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszula kopulacyjna
przynos ze soba i nie marudz i kurwa nie zapomnij o cukrze;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypiłam i przeżyłam jakoś, tylko tak się właśnie zastanawiam czy u Was w domach też się to praktykuje, że oszczędzacie nawet na torebce herbaty? :O Wiecie co, ona wrzuciła już nową torebkę do kubka, ale po chwili ją wyjęła, bo mówi \"a tu jest jeszcze\" :O Wcześniej sobie chyba z niej robiła, bo ja przyszłam to coś tam dopijała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedziałabym jej
żeby mi zrobiła z nowej trebki, a nastepnym razem jej przyniose paczke:P brrr kto wie czy szklanki tez nie uzywała wczesniej. ja jak sie uczyłam to miałam taką kolezanke która uwazała że po herbacie szklanki się nie brudza i myła a własciwie opłukiwała tylko po kawie , a jak był np. perfidny slad po szmince to wycierała papierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszula kopulacyjna
nalezy wpuszczac tylko kolezanki w krawacie, kolezaki w krawacie sa mniej awanturujące sie, niewdziecznica!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edssaacas
oj nie przesadzajcie może ci warga nie uschnie od tej herbaty, co oblizała ja wczesniej ze tak sie brzydzisz???? nie jestes jej obca widocznie si enie krepowala przy tobie a ty ja teraz obgadujesz szkoda ze tego nie widzi glupia suka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×