Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ehh 18 +++++

Szukam dojrzałej kochanki,mam 18 lat

Polecane posty

Gość ehh 18 +++++
Interesuje się po prostu wszystkim,no może nie wszystkim ale przede wszystkim lubię podróże.Interesuje mnie świat,lubię czytać różne książki jak fantasy a nawet historyczne.Lubie dobrą muzykę i dobre kino,zazwyczaj nie oglądam tego co pokazują na reklamie,ale najbardziej lubię klasyki kina amerykańskiego jak Ojciec Chrzestny.Moje marzenia nie wiem czy są do spełnienia,ale jeśli można tak twierdzić to trzeba sobie nieźle na to zapracować.Chciałbym zwiedzić cały świat hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajestem zain..
a w tym może Ci pomóc zamożna, starsza, niedopieszczona pani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
A ty czym się interesujesz jeśli można spytać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo fajnie. Ja lubię filmy z Alem Pacino, ale to chyba wszyscy, i miałam zamiar obejrzeć sobie któregoś (jednego) dnia wszystkie 3 części OCH :) Podróżować też uwielbiam, chociaż nie miałam zbyt wielu okazji. W te wakacje chyba wyjadę do pracy w jakieś fajne miejsce daleko od Polski, bo nikt mnie nie trzyma w naszym kraju :] Historię lubię, ale nie mam na nią czasu. Założyłam sobie, że będę ją poznawać w wieku emerytalnym ;) Oprócz tego interesuję się na przykład psychologią, umysłem ludzkim i marketingiem oraz reklamą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Masz rację,Al Pacino rządzi najbardziej chyba w Człowieku z Blizną jako Tony Montana:)Na wakacje to ja raczej nigdzie nie pojadę bo nie ma wystarczająco pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Teraz ściągnąłem Psychoze Alfreda Hitchcoka także na pewno nie będę się nudził przez jakieś 120 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie. Dopiero niedługo będę mieć pracę. Zresztą można jechać na wakacje do pracy. Chciałabym poznać jakieś ciekawe miejsce na świecie i pomówić po angielsku. Za zarobione sianko można na koniec pojechać w inne miejsce typowo poleniuchować albo pozwiedzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiabiabi
female version of a hustler ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiabiabi
female version of a hustler szkoda mi ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Mam zamiar się poważnie zacząć uczyć Angielskiego,na pewno nie będzie łatwo,ale ten język jest raczej obowiązkowy do nauki jeśli chcemy coś osiągnąć w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiabiabi
ehh 18 +++++ młody to ty jakis nieuk jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to Ty nie czytasz ze zrozumieniem? To, że się zamierza poważnie zacząć uczyć, nie oznacza, że już bardzo dobrze nie umie tego języka. Może właśnie planuje się zapisać na kurs Business English. Jesteś ograniczoną istotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abiabiabi
female version of a hustler :-) nieuk,bo ehh napisał,a powinno być ech,a Ty stara jestes i chyba faceta nie masz,ze z takimi młodymi klikasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Nie ma się co kłócić.Ale tak naprawdę żeby się płynie nauczyć angielskiego najlepiej jest jak przebywa się w otoczeniu gdzie ludzie posługują się właśnie tym językiem.Mózg z czasem przyzwyczaja się do nastawienia.Nie mieszkam w Usa czy Anglii żeby płynie rozmawiać po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
abiabiabi-Dziecinko jak chcesz się komuś podlizać to źle trafiłeś:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Jak dobrze umiesz ten język to mogła byś zostać tłumaczką,tak można zarobić naprawdę dobre pieniądze.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Można też na lewo,głowa do interesu to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
No jasne nie zawsze jest na wszystko czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POWIEDZ MI MLODZIENCZE....
gdzie mieszkasz? i opisz sie w 2-3 zdaniach. ja mam 38 lat ;-) jestem atrakcyjna i.....relatywnie wolna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
No i dobrze,trzeba mieć jakieś pomysły w życiu bo tak to ciężko jest.Ja sam jeszcze nie jestem zdecydowany jaką prace chcę wykonywać na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Mieszkam w Mielcu,mam 18 lat,jestem szczupłym wysokim szatynem o niebieskich oczach.Opisałem się miej więcej posty wyżej czym się interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A POWIEDZ MI MLODZIENCZE....
hej, jestes jeszcze..? i powiedz, jesli mozesz, jaki przedmiot w szkole byl twoim ulubionym..? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh 18 +++++
Tak na prawdę to żaden przedmiot nie był moim ulubionym bo nie przepadam za szkołą.Ale zawsze czułem się mocniejszy z przedmiotów humanistycznych niż z matematyczno przyrodniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×