Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ktos z ktosiowa

jak poprawic wyglad cery ?

Polecane posty

Gość ktos z ktosiowa

jak w temacie, co zrobic zeby cera wygladala na swieza i zadbana, nie mam pryszczy, ale zauwazylam ze moja cera jest szara, mam bardzo sucha skore i jesli bedzie tak dalej to za pare lat bede miec straszne zmarszczki, jakie macie sposoby zeby miec pormienista cere, nie chodzi mi o jakies drogie maseczki, czy kosmetyki, bo studiuje i nie mam kasy, zeby kupic mleczko za 50 zl i krem za 70, wolalabym bardziej domowe sposoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wezwijcie lekarza
capivit A+E forte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z ktosiowa
i to wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedne wysylaja
myj twarz woda micelarna firmy ziaja lub mleczkiem odpowiednim do Twojej cery. kremy proponuje rowniez tej firmy poniewaz sa bezpieczne, nie podrazniaja, a dzialaja swietnie. maseczki w saszetkach sa tanie, do wyboru, do koloru. rozejrzyj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z ktosiowa
teraz mam krem garniera wczesniej mialam na bazie koziego mleka zaji ale nie widzialam efektow za bardzo, denerwuja mnie since pod oczami, dlugo spie, jestem wyspana jak sie budze a since mam nadal, znikaja tylko latem jak sie opale :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos z ktosiowa
moze jeszcze jakies rady chetnie poslucham :) loreal happyderm ? nie slyszalam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa Fidzgerald
Pierw mocno nawilza-Keranorm. Pozniej, na codzien stosuj nanobase, aby zregenerowac skore (zapobiec/przeciwdzialac zmarszczkom, nawilzac etc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobny problem since pod oczami i kupilam krem pod oczy korygujacy cienie nivea visage i nie pomogl wcale natomiast krem pod oczy z serii AA cera wrazliwa i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaw na
jakiś krem dotleniający. W aptece na pewno coś Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała Sue2
kup w aptece wode termalną w spreju, ja mam z firmy iwonicz zdrój i naprawde poprawia ona wygląd cery, mozna stosowac ja takze na makijaz.za maly spey zaplacilam 8 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka2011
nałóż Maseczkę odświeżająco-ściągającą do cery wrażliwej, działa :) Płatki owsiane zalać gorącym naparem z herbaty Irving Superior Green lub Irving Daily Superior Black. Odstawić do ostygnięcia. Odlać nadmiar płynu, jeśli pozostanie. Papkę o temperaturze pokojowej nakładać na skórę jako maseczkę (pozostawić na 10-15 minut, potem zmyć ciepłą wodą lub letnim naparem z herbaty) lub wykorzystywać do oczyszczania skóry. Jeżeli wykorzystamy czarną herbatę (Irving Daily Superior) maseczka będzie miała silniejszy efekt ściągający niż w przypadku wykorzystania herbaty zielonej (Irving Superior Green).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakuja2
tak naprawdę Twoja skóra prawdopodobnie domaga się witamin i substancji odżywczych. w takim wypadku należy przede wszystkim zdrowo się odżywiać i dostarczać organizmowi potrzebnych składników. ja ze swojej strony mogę Ci też polecić alfa aktiv. to suplement diety, który poprawia stan skóry, włosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamaj
tak naprawdę Twoja skóra prawdopodobnie domaga się witamin i substancji odżywczych. w takim wypadku należy przede wszystkim zdrowo się odżywiać i dostarczać organizmowi potrzebnych składników. ja ze swojej strony mogę Ci też polecić alfa aktiv. to suplement diety, który poprawia stan skóry, włosów i paznokci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cukierki aloesowe  Reuttera to brylant na rynku aptecznym i zielarskim. Zawierają  ekstrakt z aloesu i olejek trawy cytrynowej oraz wspaniale smakują. Aloes  warto stosować, gdyż zapobiega dolegliwościom jak przeziębienia, choroby żoładka, wątroby. A w  miejsce chemicznych maseczek lepiej dla urody i młodego wyglądu ciała  zastosować wewnętrznie  aloes. Już po samym wyjątkowo dobrym smaku widać bogate doświadczenie tej firmy Reutter. Śmiało polecam cukierki aloesowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra dieta oraz dobre kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buildde
Zabiegi jak najbardziej, nie jestem im przeciwna ale tak naprawdę to codzienna pielęgnacja oraz styl życia jaki prowadzimy mają najwazniejszy wpływ na stan naszej cery ilość snu zdrowa dieta regularne złuszczanie cery oraz krem na noc. Bo własnie nocna pielęgnacja ma najważniejsze znaczenie. Skora sie regeneruje i dzieki temu może wchłonąć o wiele większą ilóść aktywnych skladników https://www.medme.pl/artykuly/domowe-sposoby-na-bol-gardla-migdalkow-i-angine,67336.html Poczytajcie sobie z jakiego powodu tak ważny jest krem na noc i dlatego warto jest go stosowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolajna11

ja zaczęłam stosować Lamininę laminina-opinie.pl/  i jestem mega zaskoczona jak moja cera się zmieniła - wygląda ładnie i świeżo a dodatkowo nie pojawia sie aż tyle niedoskonałości ile wcześniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby poprawić wygląd skóry można wiele zabiegów zastosować. Ja nie jestem przeciwna, sama np miałam zmarszczki wygładzane botoksem , w łódzkiej klinice Dermed. Dr Dorota Żukowska jest najlepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×