Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiap9

DOFINANSOWANIE. Co mozna kupic?

Polecane posty

Gość kasiap9

Za dofinansowanie z biura pracy na rozpoczęcie działalnosci? Pomoże ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
Największe szanse sa na zakup Automatycznej Koniobijki do salonów SPA. ja zakupiłem 4 sztuki po 2400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
powinnas miec wyszczegolnione na co mozna ta kase wydac z tego co sie orientuje to glownie na wyposazenie z tym ze albo wcale albo w minimalnej ilosci daja kase na towar,no i na bank nie finansuja zakupu auta,nawet jesli bedzie w leasingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
a jaka branza cie interesuje?? poza tym nie finansuja oplat skladek zus,vat itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
do on +20+8 mechu auta nie kupi tylko koniobijkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
interesuje mnie branża meblowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
koniobijka to też może być jako mebel !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
Grzesiek dzięki że podnosisz temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
no to dadza ci kase na wyposazenie biura,wlasnie jakies biurko,polki,jakies segregatory,aparat tel,fax(oczywiscie rachunki placisz w swoim zakresie),mozesz sie zapytac czy sfinansuja ci cos z towaru,bo np w DG tego nie robia a w Gliwicach jakis tam procenta odstepuja na towar,mozesz sie tez postarac o zakup komputera ale tez sie musisz dopytac bo przepisy sie non stop zmieniaja i cos moglo wlasnie ulec zmianie poza tym zastanow sie czy chcesz akurat skorzystac z tego zrodla finansowania,grunt ze na poczatku sa znizki w skladkach itp ale pamietaj ze jesli do roku cos ci pojdzie nie tak to musisz cala wzieta kwote oddac!! do tego skladajac wniosek musisz byc dobrze zorientowana jakie bedziesz ponosic koszty(wiem,absurdalne bo jak mozesz to wiedziec skoro nie prowadzisz jeszcze dzialalnosci),musisz miec zrobiony wrecz idealny biznesplan,czyli dokladnie wyszczegolnic kwoty i cel wydatkowania tych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiek co ma 3 włosy na łbie
A do biura wstaw sobie KONIOBIJKĘ , i możesz na niej kase trzepać, jeśli oczywiście faceci będą co innego trzepać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
trochce orientuje się w temacie, wiem jakie beda koszty, mąż prowadzi firme, tylko, że on produkuje meble. Też brał dofinansowanie, w sumie ja mu pisałam biznespal, on dostał bez problemu bo jemu byly potrzebne maszyny do produkcji, więc tam problemu nie było, a ja coW sumie komputerów kuż kilka mam, więc kolejny jest mi nie potrzebny, fax też . Jedynie to co naprawde potrzebuje to pozadny program do fakturowania i stanów magazynowych, najbardziej potrzebowałabym tej kasy na towar. Ale wiem, że nie bardzo chcą na to przyznawac. Ale mówisz że na segregatory itp, też można. Ale ile na to wydam, przeciez nie zrobie rocznego zapasu kartek do drukarki, czy sterte segregatorow. A nie wiesz czy na reklame tez mozna, np banery wizytówki, plakaty, ulotki? a jeśli tak to w jakiej częsci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
miało być biznesplan. Przepraszam za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile teraz dają dofinansowania
i jake trzeba spełnić warunki, żeby tę kasę dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
jak ja sie orientowalem to babeczka powiedziala mi ze segregatory,kartki,dlugopisy itp itd(wszystko do funkcjonowania biura potrzebne) moge kupic bez problemu wlasnie absurd polega na tym,ze nie jestes w stanie przewidziec ile ci tego bedzie potrzebne a we wniosku cos musisz uwzglednic... cala biurokracja co do reklamy to nie wiem jak u ciebie ale w moim miescie to nie przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
kurcze trochce to jest bez sensu, bo zeby firma funkcjonowala i miala jak sie rozwinąć to przede wszystkim potrzebny jest towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
musisz miec tez na uwadze fakt,ze maz musi ci podpisac zgode,chociaz mysle ze problemu nie bedzie:) musisz miec tzw zyranta,ktory jakis tam dochod tez musi wykazac,u mnie jest to min 1200 netto... a pytalas i czy w ogole slyszalas ze teraz weszly jakies srodki z unii?? podobno jest jakis nowy fundusz ale nie z urzedu pracy ale w urzedzie marszalkowskim,tam podobno maja bardziej korzystne warunki,ja sam sie nie orientowalem ale obilo mi sie cos o uszy ze tam nawet finansuja koszty pracownika a w razie czego nie ma potrzeby oddawania im kasy ile w tym prawdy to nie wiem bo narazie nie mam czasu zainteresowac sie tym doglebniej ale jak tylko znajde chwile to podjade zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
to jest wlasnie bezsesnu bo liczyc sobie mozesz na kartce na kolanie a nie na kompie a jak nie masz towaru to z czym masz startnac?? tak to wlasnie jest w polsce,kazdy ci pomaga tylko jakos dziwnie ciagle sa problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
u nas zyrant musi zarabiac min 1700 netto, musi byc ich 2. A co do tych dofinansowan o ktorych piszesz to jest taki cos, ale to jest bardziej skomplikowane i zeby to otrzymac trzeba miec ukonczone jakies tam kursy i zadko kto to dostaje (tak mi mowila ksiegowa, nie wiem na ile to prawdziwe) ale powiem szczerze, ze nie bardzo mam na to czas bo narazie swojej dzialalnosci nie mam, ale pomagam mężowi. A co do zgody to nie bedzie problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on+28
u mnie w up jest tak ze jak bierzesz kase na zalozenie dzialalnosci to musisz ja przez te 12 miesiecy prowadzic sama,owszem mozesz miec pracownika ale nie mozesz miec wspolwlasciciela jesli zamierzasz cos z mezem albo pod meza firme prowadzic to najpierw zapytaj czy dadza ci pieniadze w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
zamierzam sama prowadzic osobną firme, niezalezną od męza firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrzej123
Dajcei spokoj z tymi dofinansowaniami. Przez ten czas, co zmarnowalem przez tych urzedasow, zarobilbym dwarazy wiecej. A tak jak policze dniowki (bo akurat mam taka firme, ze moi ludzie beze mnie nie moga pracowac) ktore stracilem na zalatwianiu niezalatwialnego kredytu z urzedu pracy, to wychodzi, ze wiecej stracilem, niz moglbym od nich dostac... Jak oni tak beda wspierac nasza gospodarke, to ja chyba niedlugo przeniose swoj biznes na ukreine, bo tam jako uchodzca z Polski mam wieksza szanse na pomoc, niz u nas jako mieszkaniec innego wojewodztwa! http://kredyty.eii.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaaaaaaaa
Nie rozumiem co znaczy na co możesz przeznaczyc te pieniądze?/ Przy skladaniu wniosku konkretnie wpisujesz jaki profil działalnośći chcesz założyć i wszystko co Ci jest do tego niezbędne, wpisujesz do odpowiedniego zestawienia. Dodatkowo nie musi byc to sprzęt nowy. Czasem firmy wymieniają sprzęt biurowy i możesz go kupic w atrakcyjnej cenie. Co do programu komputerowego do prowadzenia księgowości to też nie ma z tym problemu. Ja dodatkowo tylko dołączyłam świadectwo ukonczenia kursu księgowego i swiadectwo pracy z adnotacją że pracowałam jako ksiegowa. Poinformowały mnie babki w UP, że lepiej patrzą jeśli przynajmiej w opisie działalności, zaznaczysz, że np program komputerowy który zamierzasz kupić pozwoli Ci zaoszczędzić fundusze bo będziesz to sama robiła. Jeśli będziesz chcła dowiedzieć siE czegoś więcej napisz postaram sie coś Ci podpowiedzieć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
Nie na wszystko można wziąć dofinansowanie, przynajmniej u nas w mieście. Jestem ciekawa czy np na rekalme można chodzi mi o wizytówki, ulotki reklamowe, banery itp. pytam, bo u nas w up siedzą takie babki, że naprawde nie ma się kogo poradzić ( a przecież później one rozpatrują podanie). Najlepiej to zamkneły by drzwi bo interesanci przeszkadzają w prowadzeniu rozmów towarzyskich. Ale nie o tym mowa. Wiem, że niby w jakiejś części można przeznaczć pieniądze na towar, ale w jakiej części?, czy może to być np połowa funduszy? Bo przecież do prowadzenia działalności tym bardziej sklepu meblowego potrzebny jest przede wszystkim towar ( no i dobra reklama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololol
można za dotację unijną kupić kostkę brukową, bramę wjazdową? jest to związane z prowadzoną działalnlością, lokal ma wyglądać elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz kupić chociażby sprzęt do biura, drukarki, komputery. Wystarczy wiedzieć tylko jak za to się zabrać i szukać najlepszych propozycji. Ja mogę Ci polecić sklep internetowy xeromania.pl, sprzęt mają w leasingu 0%, sporo promocji, a by przejrzeć wszystkie ich produkty zabraknie Ci dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzę sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym i przy rozkręcaniu interesu podjęłam współpracę z www.auto-finance.pl gdzie pomogli mi w finansowaniu sprzętu medycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×