Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wypowiedzeniezpowodulikwidacji

Wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska

Polecane posty

Gość wypowiedzeniezpowodulikwidacji

Witam. Dostałem wypowiedzenie z powodu likwidacji stanowiska, które kończy się 31 marca 2009. (okres wypowiedzenia [B]1 miesiąc[/B]... a umowę mam od 1 lipca 2007 roku). W związku z tym mam dwa pytania: - Czy przysługuje mi jakaś odprawa? (moje zarobki na umowie to 2000 do ręki). - Jeśli w trakcie okresu wypowiedzenia zdarzy mi się zwolnienie L4 dłuższe od okresu wypowiedzenia (czyli np. wypowiedzenie kończy mi się 31 marca, a moje L4 będzie np do 15 kwietnia) to L4 automatycznie przedłuża ten okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kończysz pracę w dniu wypowiedzenia,a za resztę zwolnienia płaci ci zus,nie przedłuża ci ono pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kodeks pracy
Jeśli to była umowa o pracę zawarta na czas nieokreślony to przy likwidacji stanowiska pracy nalezy Ci się 1-mczna odprawa pod warunkiem że firma w której pracujesz zatrudnia powyżej 20 pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje stanowisko zostało zlikwidowane w trakcie urlopu macierzyńskiego, wykorzystałam niedawno urlop wypoczynkowy po którym minął już ponad tydzień a wypowiedzenia nie otrzymałam, szef mnie unika a ja już nie wiem co mam w tej sytuacji zrobić, dodam jeszcze że szef zatrudnia więcej jak 20 pracowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×