Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

panderossa

krótka suknia

Polecane posty

Gość autorko
mi się źle kojarzy, z taką blondi z 1,5m tipsami i twarzą spaloną na solarce - chciałam Ci pokazać zdjęcia, ale nie mogę znaleźć. Z drugiej zaś strony, o gustach się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez sie boje takiego odbioru, ale zawsze chcialam miec taka suknie z przodu krotka i ta mi sie bardzo podoba. sama juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyglada jak bielizna
a nie jak suknia, coś dla dzwiki, wybacz ale tak ja odbieram. Widziałam sliczne suknie slubne krótkie, ale ta jest koszmarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
są takie sukienki które wyglądają jak długie i mają odpinane przody - nie umiem tego inaczej wytłumaczyć ale polega to na tym, że do kościoła masz długą suknie, a potem odpinasz przód i masz taką suknie jak u Ciebie na zdjęciu. Szkoda, że dziś mi tak ciężko idzie ze znajdywaniem zdjęć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaadnd
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.we-dwoje.pl/files/Image/shop/12000/komis_slubny_img2.jpg&imgrefurl=http://www.we-dwoje.pl/suknia%3Bslubna%3Bpapilio%3B719%3Bdluga%3Bi%3Bkrotka,ogloszenie,12000.html%3Ffoto_id%3D2&usg=__U8Jp0zU3udCSkKnlo0TUCHPMtYg=&h=600&w=400&sz=108&hl=pl&start=1&tbnid=xpFi_XAUCmHfGM:&tbnh=135&tbnw=90&prev=/images%3Fq%3Dkr%25C3%25B3tka%2Bsuknia%2B%25C5%259Blubna%26gbv%3D2%26hl%3Dpl%26sa%3DG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta wyglada jak bielizna
Nie byłam chamska, nie nazwałam autorki dziwką. Stwierdziłam tylko, że dla mnie ta sukienka wyglada jak by była dla dziwki a co za tym idzie do kościoła sie nie nadaje według mnie. Gdzie tu chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
ja tam chamstwa nie zaobserwowalam;) zgadzam sie z opinia,sukienka taka dziwkarska:P nie posoba mi sie w ogoe.i jeszcze te tandetne kozaczki koronkowe zakladane do takich sukien.fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat koronkowych kozaczkow nie chce, sukienka bedzie podszyta, ze nie bedzie przezroczysta, z tylu jest dluga, do kosciola bolerko . czyli dziwkarska tylko dlatego, ze krotka.. to ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
o jezu to kup sobie ktos ci broni? pytasz o opinie to masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem jest....
super. a laski zazdroszcza, ze nie moga takiej zalozyc, bo pewnie brakuje figury:/ nie przejmuj sie takimi schematami myslowymi, podziwiam odwaznych , a nie wszystjie tylko dlugie by chcialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem was
zupełnie. Dziewczyna pyta o opinie, szczerze jej odpowiadają i ma pretensje:/ Po co w ogóle pytasz? Dlaczego od razu te co krytukują maja byc brzydkie i zazdrosne? gorset czy przeźroczysty czy nie dla mnie wyglada jak bielizna a sukienka jest duzo za krótka. Do kościoła nie wypada tak iść, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa12
w pierwszym poscie wkleilam 2 razy to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ups...........................
Pamiętasz teledysk November Rain jak ta dziewczyna szła do ołtarza w takiej sukni wtedy bardzo mi się to podobało, przód krótki tył długi. Ta druga fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małżonkowi brakuje tylko śrubek w czaszce :p a suknia bardzo ładna w przeciwieństwie, do tej wybranej przez autorkę (choć o gustach się nie dyskutuje) mi się kojarzy z saloonem na dzikim zachodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbb
aaaaaaaaaaa12, a co to za suknia? szyła ją, czy z salonu? Bo jest naprawdę ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosh gosh
aaaaaaa12 mozesz napisac gdzie ona kupila taka fajna sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabędziembyć
panderossa pytałaś, co sądzimy, wiec piszemy. Dla mnie to wyglada jak strój do burdelu i wcale nie dlatego, ze jest krótka. Myśle, ze wszyscy wiedza dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaa12
zapytam jak ją zobaczę - niestety nie mam Jej tel.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
nie rozumiem was zupełnie. Dziewczyna pyta o opinie, szczerze jej odpowiadają i ma pretensje:/ Po co w ogóle pytasz? Dlaczego od razu te co krytukują maja byc brzydkie i zazdrosne? gorset czy przeźroczysty czy nie dla mnie wyglada jak bielizna a sukienka jest duzo za krótka. Do kościoła nie wypada tak iść, takie jest moje zdanie. moje tez!patrze na te ,,suknie ,,i mnie az od niej odrzuca...doszlam do wniosku ze na kafeterii nie mozna miec wlasnego zdania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te krótkie sukienusie
są ok, ale nie będziesz się niczym prawie odróżniała od pozostałych gości. To ma być Twójdzień, Ty dama w sukni, a nie w sukience Wg mnie te sukienki w ogóle nie wyglądają jak ślubne suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×