Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej Kobietki. Od 3 miesięcy przyjmuję yasminelle, biorę je regularnie chociaż czasem po tabletce zwymiotuję albo mam po prostu biegunkę. Kocham się ze swoim narzeczonym z finałem do środka, na ewentualną ciąże jesteśmy gotowi w końcu swoje lata mamy, ale do sedna. Od ok tygodnia mam wręcz spuchnięte, mega wrażliwe i bolące piersi. Nawet mój facet to zauważył. Brodawki zrobiły się wielkie, temperatura w pochwie 37,4 i więcej, brzusio boli jak na okres, jestem w połolwie przyjmowania tabletek. Nigdy wcześniej tak nie miała. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży. Dodam, że wzdęcia i zaparcia również występują. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska899
no bardzo mozliwe ze to ciaza, zwlaszcza ze po tabletkach zdarza Ci sie zwymiotowac lub masz biegunke. poprostu ciaglosc antykoncepcyjna nie zostala zachowana, bol brzuch moze byc od rozciagania sie macicy. Ale nie jest do konca powiedziane ze jestes w ciazy to Ci powie lekarz albo test ciazowy:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by zalękniona kobietka teścik ciążowy zrobiła? lepiej ci powie niż my - nie ma testów ciążowych on-line

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy.....
A kiedy powinnas mieć okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie lękam się :) okres to był dziwny okres od zawsze kiedy tablecie biorę to plamienie występuje. powienien byc za 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testów :) jest niedziela wiecżór nie mam ochoty jechać dziś do apteki. chodziło mi o to czy moze któraś z Was miała podobne objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska899
czasem jak sie bierze wlasnie tabletki to okres sie bardzo zmniejsza i wystepuje tylko plamienie ale dlaczego nie powiedzialas lekarzowi ze po tych tabletkach wymiotujesz i masz biegunke moze wtedy przepisal by Ci inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy.....
W ciąży piersi sie zmieniają....Są ciemniejsze i widoczna jest taka gęsia skórka...Musisz sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska899
zrob test z rana z pierwszego moczu, jak wiesz kiedy moglo dojsc do zaplodnienia to lepiej dla Ciebie. Kup test co wyktywa ciaze juz po 6 dniach np bobo test, bo jak bys byla w ciazy to nalezy przerwac przyjmowanie tabletek jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jescze dodam ze jem na zmianę ogórki kiszone i ciastka mam taka ochotę że nie umiem się powstrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkamgiełka
wg mnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×