Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deko-fish

wiosna w domu!

Polecane posty

Gość deko-fish

jakie macie pomysły, aby zaprosic wiosnę do domu? ja kupuję hiacynty (uwielbiam je) oraz zmieniam wystrój domu. Teraz zamierzam zakupić rolety rzymskie i zasłony w dekoria.pl Mam juz od nich wystrój jadalni, w piękne róze. Tylko musze najpierw umyć okna :-( I wogóle chce mi się wreszcie ŻYĆ, jak świeci slońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdstgt
U mnie w domku zawsze do flakonu wkłada się gałązki brzozy (mogą byś inne) oraz bazie. Po paru dniach gałązki puszczają zielone listki a bazie kwitną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
A ja mam kwitnace galązki forsycji i czeresni.Zawiesilam wiosenne lekkie firanki ,zmienilam powloczki poduszek na kanapach,przesadzilam kwiaty w doniczkach.W kuchni mam kolekcje hiacyntow i pierwiosnkow, wiosenny obrus i podkladki.Och poszlabym juz pograbic do ogrodu ale jeszcze niestety trzeba poczekac.Pozdrawiam was wiosennie.Acha w skrzynce na kwiaty posadzilam cebulke dymkę i czekam na szczypiorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deko-fish
w poniedziałek wchodzi ekipa i zaczynam budować ...dom!!! Marzę o kawie na tarasie. Nie cierpię zimy, kocham ciepło i słońce i kontakt z naturą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyki
dla mnie przede wszystkim... storczyki :) no i swiezosc, swiezosc, swiezosc, sprzatanie od piwnicy po dach, porzadne mycie okien, mebli, wszystkich sprzetow. w sumie lubie takie porzadne wiosenne sprzatanie, mimo ze jest meczace daje wiele frajdy. wystarczy troche czasu, dobre akcesoria (sciereczki itp) i wiosenne porzadki zamieniaja sie w calkiem fajny sposob spedzenia wolnego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Sprzatam na biezaco i nie mam zapyzialego domu ale po zimie chce sie lepszego przewietrzenia kazdego kąta.Dlatego rozpoczęlam wiosenne generalne porzadki.Spokojnie pokoj po pokoju, lazienki ,piwnice etc.nie przemeczam sie .Dzis np.umylam wszystkie plytki w lazience .Niby byly czyste ale jak zaczelam szorowac fugi to okazalo sie ze jest roznica.Nie mam zamiaru padac na twarz przed swietami ,lepiej wtedy zając sie czyms przyjemniejszym.Tez wam tak radze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcher
Zaczynam porządki w ogrodzie, sprawdzam czy grabie się nie wypaczyły, przeglądam rupiecie, które przez zimę nagromadziły się w garażu, odpalam kosiarkę na próbę, słucham jak pracuje, a potem i tak wiozę ją na przegląd do husqvarny. Czynności w sumie zbędne (no oprócz przeglądu, który jest niezbędny) ale to taki mój rytuał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratorka
Ja kocham dekorować swój dom. W Ikea kupiłam fajny wazon za 80 zł, do tego włożyłam suche gałązki( takie suche ,,drzewko'') i poprzypinałam na nie kolorowe motylki, ptaszki. Taka dekoracja stoi u mnie w salonie i jest bardzo elegancka. Do dugiego wazonu do kuchni wpuszczam bazie( jak zawsze na wiosnę!) Porządki w ogrodzie, na tarsie, nowe podkładkin na stół w jadalni.... A na Wielkanoc kupuję rózne kurczątka, jajka ozdobne w Obi, czy w Ikei czy wRossmanie.... róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×