Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Work Serwis

pomocy mąż był zatrudniny przez Work Serwis

Polecane posty

Gość Work Serwis

Mąż był zatrudniony przez Work Serwis.Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prezes...
to zwyczajna agencja pracy. Nie jest źle, ale wiadomo, zarobki mniejsze, niż gdyby było sie normalnie zatrudnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
Stosunek pracy ustał końcem listopada ,mąż poszedł na chorobowe.Do dnia dzisiejszego nie otrzymał świadectwa pracy,firma twierdzi że wysłała on go jednak nie otzrymał ,dzwoniąc do nich po raz enty poprosił o wysłanie kopi swiadectwa ,zgodzili się ,minął tydzień nie dostał kopii.Przysługuje mu zasiłek dla bezrobotnych z poprzedniej pracy,ale zarejstrować się nie może bo nie ma świadectwa z ostatniej pracy!!!Już nie wiemy jak z nimi rozmawiać i jak otrzymać to świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prezes...
współczuje, ale w Polsce jest wszystko możliwe. A jaką miał umowe? Bo moj mąż pracowal tylko na umowe zlecenie, bo tylko taka chcieli podpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
Nie wspomnę że chorobowe tez nie zostało mu wypłacone bo pracodawca po miesiącu odesłał do zus-u jego l4 ,a co ciekawe odesłał dwa ostatnie ,a pierwszego nie odesłał,zus wysłał ponaglenie ,ale bez odpowiedzi.Mąż chorował ok 5 tygodni w tym czasie dostarczył trzy razy zwolnienie l4 ..a pracodawca do zus-u ..po naszych ponagleniach odesłał dwa ostatnie!!Ręce opadają,ani pracy,ani chorobowego, ani możliwości zarejestrowania się w pup ,ani zasiłku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
Tak umowa zlecenie!!! Juz nie wiemy gdzie się zwrócić lub jakiś środków użyć aby wysłali świadectwo pracy,bez tego świadectwa nic nie możemy zrobić!!!miesiąc za miesiącem leci a mąż beż pracy bez zasiłku i bez ubezpieczenia!!!!Dzwoni ,prosi, mówi ,tłumaczy nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma-rka
byłam zatrudniony w TP przez work service, a w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
opisałam problem w 2 pierwszych postach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Prezes...
a ta firma ma jakąś siedzibe/biuro? Może tam trzeba sie bezpośrednio udać i zrobić awanture, bo kulturalnie chyba nie rozumieja? jak moj maz pracowal, to tez nie dostal swiadectwa pracy, ani nic takiego. ale później zaraz poszedl do nastepnej pracy, nie byl na bezrobociu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
W naszym mieście nie mają swojej siedziby:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij list za potwierdzeniem
odbioru w ktorym domagasz się przesłania świadectwa pracy powinno pomoc a jak nie to do sadu pracy pomoze na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
Mój też liczył na szybkie znalezienie pracy,gdyby nie zastój w firmie ,pracowałby tam dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Work Serwis
Jutro ma tam dzwonić po raz enty..zobaczymy co powiedzą..opadają mi już ręce ,dwa to bardzo jestem ciekawa dlaczego tak się stało i czy na prawdę wysłali świadectwo za pierwszym razem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×