Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xfacet

wplyw przeszlosci na terazniejszosc

Polecane posty

Gość Xfacet

mam takie pytanie... czy przeszlosc doswiadczenia seksualne kobiety maja jakis wplyw na terazniejszosc na jej obecne zachowania seksualne? czy to ze facet zle traktowal dziewczyne w lozku to oznacza ze ona teraz bedzie oziebla w tych sprawach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
no oczywiście, że mają wpływ. Mój facet uczył mnie seksu. Był czuły, delikatny, cierpliwy mmmmm, po prostu cudowny. Dlatego kocham sex, a jego najbardziej na świecie:) analogicznie złe doświadczenia generują nieprzyjemne skojarzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfacet
tego sie obawialem a teraz bede musial naprawic to co kiedys ktos zepsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
na pocieszenie powiem ci, że to nie reguła ale tak zwykle bywa. Poczytaj na temat prawa pierwszego kontaktu w seksie, to dowiesz się, że pierwsze doświadczenia mają duży wpływ na zachowanie w łóżku. Nastawienie można zmienić ale potrzeba cierpliwości, wyrozumiałości i dużo miłości. A poza tym, wiesz na pewno, że ta oziębłość wynika z wcześniejszych doświadczeń seksualnych, a nie z niskiego libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfacet
dziekuje poczytam napewno. wydaje mi sie ze wynika to raczej z wczesniejszych doswiadczen bo to o czym wiem nie bylo przyjemne dla niej a teraz odbij sie to na naszym pozyciu. chce jej pomoc i staram sie jak moge zeby bylo dobrze i zapomniala o tym co bylo kiedys ale wkurza mnie to strasznie choc nie mowie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
nie znam twojej dziewczyny ale ja gdybym była na jej miejscu to absolutnie nie chciałabym słyszeć jakichkolwiek komentarzy, że jestem oziębła lub zawsze odmawiam seksu, nie mam ochoty na to lub na tamto, żadnych min, nawet westchnień, a jedynie: - wsparcie, - przytulanie bez powodu, - miłe gesty, takie jak zrobienie ulubionego obiadu, herbaty... - wyrozumiałość, - cierpliwość w łóżku, - cierpliwość, - cierpliwość, - cierpliwość, - cierpliwość, - cierpliwość - i nic na siłę. Jeśli nie potrafisz jej tego dać, to...nie męcz jej dalej i lepiej odejdź. Wywieranie presji może pogłębić jej niechęć. Ale wierzę, że wam się uda. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfacet
obiad odpada jedynie kanapki potrafie zrobic:) a co do reszty sie dostosuje. to byl jej pierwszy facet i robil z nia co chcial bez jej zgody a teraz sa efekty i nie mozemy zrobic nic co robila kiedys bo ona nie chce postepowac tak jak w przeszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
dobre i kanapki. wiesz, to nie liczy się forma, a gest, to, że o niej myślisz, starasz się i chcesz jak najlepiej. Co za prostak i egoista mógł jej coś takiego zrobić??? :o Kurczę! Urwać mu fiutka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xfacet
jej ukochany no ta. jak mnie to wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×