Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemmatycznie

za ciasna?za duży?źle to robimy ?D

Polecane posty

Gość problemmatycznie

no musi być któraś z tych opcji.ja jestem dziewicą mój facet doświadczony w sprawach seksu...on twierdzi że jestem za ciasna( a w sumie to myślałam że ciasna myszka to dla faceta mega przyjemność a tu słysze że ja mam za ciasną)..no a jaka mam być?jestem dziewicą nawet w życiu tamponów nie używałam.równie dobrze ja mogę stwierdzić że on ma za dużego penisa..no bo w sumie jest większego rozmiaru.mieliśmy już 4 podejścia do seksu.ja tego chciałam i on.długa gra wstępna jestem rozluźniona on się mną zajmuję tak jak powinien czuję się jak w 7 niebie a gdy już ma we mnie wejść zaczynają się problemy.ja za każdym razem jestem wilgotna i to bardzo no i plus lubrykant nawilżający i, i tak chuj z tego wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppppppppppppppp
odpowiem jak moj lekarz gdy go o cos podobnego zapytałam"" jak cie facet dobrze popiesci to sie zawsze zmiesci " i cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie w tą dziurkę próbujecie?? :) żartuję swoją drogą, to ciekawe, pewnie wiele mężczyzn zazdrości w tym momencie Twojemu chłopakowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spróbujcie paluszkami
i czymś mniejszym od penisa (ale wygotujcie to i przez prezerwatywe). Rozciągniesz sobie troszke ujście pochwy. Ja za pierwszym razem prawie ryczałam, moj ówczesny chłopak nie chciał kontynuowac, jednak go zmusiłam, a następnym razem było juz meega przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemmatycznie
jutro będzie kolejna próba..ja już bym tak bardzo chciała żeby we mnie wszedł..będziemy próbować aż do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny problem
niedlugo tez bede miala podobny problem. Tez jestem waska. Kiedys gdzies przeczytalam na jakims forum wypowiedz dziewczyny ktorej ginekolog kazal cwiczyc myszke. Tzn partner mial rozciagac jej pochwe. Najpierw 1 paluszek, pozniej po jakims czasie 2, itp. I podobno to poskutkowalo, tylko trzeba na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvugnbdofhrbogudh
Mialam ten sam problem, wiec jestes ciasna i owszem ale problemem wlasciwym jest blona dziwicza;/ moja blone pani ginekolog okreslila jako "naturalny pas cnoty" bolalo jak cholera przez 4 pierwsze stosunki, generalnie po 4 podejsciach bez skutku po prostu moj facet zrobil to na sile mimo ze ryczalam niebywale.. chcialam tego kiedys musialo sie to stac;p teraz jest juz ok mimo bolow na poczatku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej dziecinko
a ile masz lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maudite
Może masz imadłopochwowie -to dość rzadka, ale ponoć niezwykle uciążliwa choroba :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś stare ludowe
porzekadło określało takie przypadki jako " kozia cipa "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rufio
Witam jeśli ktoś z was ma problem moje kochane chętnie zajmę się waszą dziurką.A nie poźalujecie.100%Rozkoszy i satysfak cji.Pozdrawiam Rufio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czego zazdroscić . raczej wspolczuć . Jak dziewczyna przetrwa poród ? Poza tym zaden facet nie mysli o ciasnej . Chyba tylko gej co mu sie z o***tem kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jednak wcale nie jestes tak rozluzniona jak ci sie wydaje i /lub tak podniecona jak sadzisz. duuuzo zelu intymnego uzyjcie durexa ( 2w1) czerwony lub pomaranczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×