Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AGUSgdynia

kwasy - złuszczamy buźki od najslabszych do najsilniejszych

Polecane posty

Hej, chciałabym żebyście podzieliły się swoimi doświadczeniami... jakich kwasów używacie? robicie to na własną rękę, u lekarza czy może kosmetyczki? I oczywiście jakie są efekty? :) Ja na pierszy kwas wybrałam się jakies 3 lata temu, zaczełam na delikatnych migdałowych, popzez glikolowe, pirogronowe na TCA kończąc. I musze przyznać ze jezeli chodzi o zaskórniki i krostki to nie ma lepszego sposobu. Żałuję ze trułam się antybiotykami i traciłam nerwy na niedziałających żelach i kremch przepisywanych na recepte... Teraz sama się bawie w złuszczanie bużki :) Wygląda już całkiem przyzwoicie ale ja chce wiecej :) no i mam w lodówce kwas glikolowy 30% kupiony na mazidla.com, nakładam go jakies 10-15 min po czym zmywam duzą ilośćią wody :) To dość bezpieczny, ale dobrze złuszczający kwas. Oczywiśćie napewno osoby z wrazliwą cerą mogą odnieść inne wrazenie ale dla mnie kwas jest doskonały :) Polecam :) Kwasy góra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukolo
Kupilam kwas glikolowy 70% i mlekowy 80% na allegro. Jest tam skrótowa informacja jak używac, ale czy moglby mi ktoś z własnego doswiadczenia napisac jak przeprowadzic zabieg? Czy rozcienczac wodą? Czym potem smarowac twarz? Niveą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukolo
Kupilam kwas glikolowy 70% i mlekowy 80% na allegro. Jest tam skrótowa informacja jak używac, ale czy moglby mi ktoś z własnego doswiadczenia napisac jak przeprowadzic zabieg? Czy rozcienczac wodą? Czym potem smarowac twarz? Niveą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertta
ja bym chciala sie pozbyc piegow z ramion ktore powstaly po poparzeniu slonecznym co mi radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
kokolo, kto Ci to w ogole sprzedał?? jestem przyszłą kosmetyczką i 70% kwas glikolowy jest silny. uważaj na buzie!!!!!!!!!!!!!!!! zebys nie poparzyła bo powstanie jeden wielki strup na twarzy i blizny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja mam 50% w domu i robie, jest przeznaczony tez do wrazliwych cer i jest bezpieczny. rany, az sie boje o ciebie.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rude to wredne
kukolo, masz jakiś neutralizator czy tylko sama ampułkę?? jesli bedziesz zabierac sie za kwasy to na oczyszczoną buzię posmaruj kwas, mam nadzieje, ze nie masz na buzi stanów zapalnych???? jak nasmarujesz buzie kwasem to bardzo obserwuj buzie! moze juz po pół minucie stac sie zaogniona i trzeba natychmiast zmywać. jesli nic nie bedzie się działo oprócz szczypania za dużego potrzymaj z 5 minut na buzi o ile wytrzymasz i chłodną (!) wodą zmyj dokładnie kwas. nastepnie połóż na twarzy jakąś maseczkę łagodzącą. jesli juz kupiłaś kwasy to powinnas tez własnie zaopatrzyc sie w maskę łagodzącą. pamiętaj, ze buzia bedzie wrazliwa i należy smarować ja kremem z filtrem na dzień i zapomnij o opalaniu w solarium!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, wlasnie potrzebuje rady na temat kwasow..mam 33 lata, cere mieszana, czasem jakies pryszcze mi sie robia, ale malo, raczej zaskorniaki, ostatnio peklo mi naczynko od wyciskania, kolo platkow nosa widac naczynka, ale kosmetyczka mowila ze mam wytrzymala skore na kwasy/gruba?/ w kazdym razie stosuje z pharmaceris kwas migdalowy na noc 10% od dwoch tygodni prawie codziennie, u kosmetyczki robilam 35% chyba hialuronowy, chce sie pozbyc przebarwien po tradziku i hormonalnych i kosmetyczka powiedziala ze po 3 zabiegach kwasem 70% powinny zniknac. teraz przyszedl czas na 70% ale nie mam kasy na kosmetyczke, wiec kupilam na allegro kwas glikolowy 50% ph 1.0 i perly lagodzace, mam tez algi w proszku/do maseczek miedzy kwasami/, ale potrzebuje rady, zeby sobie nie zrobic krzywdy. jak stosowac kwas glikolowy o takim stezeniu? czy rozcienczyc? czy czesto? jaki filtr na dzien? chcialam tez kupic mlekowy 80% i witamine C stezona, ale tez nie wiem jak stosowac/czy moze wybrac inny? czy na zmiane z glikolowym?? potrzebuje oczywiscie calej kuracji zeby pozbyc sie przebarwien, prosze o pomoc, bardzo chce poradzic sobie z tym sama, bo kosmetyczka wykonczy mnie finansowo :) dziekuje za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×