Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzanka_255

ONI ZAWSZE WRACAJĄ

Polecane posty

Gość Zuzanka_255

Mówi się o eks "ONI ZAWSZE WRACAJĄ" Czy to prawda? Czy zdarzyło wam się takie coś, ze ten kto zerwał chciał wrócić? Nawet jesli wy nie chcieliscie, czy oni próbowali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porady babci Stefy
jak kobieta inteligentna to tak . . . bo dziecko inteligencje po mamusi dziedziczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic do stracenia
no mój niby wrócił ale narazie nic z tego nie wynika konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka_255
A i jeszcze chciałabym wiedzieć po jakim czasie ta próba powrotu miała miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dffdfdff
Nie zawsze. Chociaz czasami tak... Mialam w sumie 6 chlopaków, 3 z nich ja rzucilam, a 3 mnie rzuciło. Z tych co mnie rzucli tylko jeden próbował wrócić. Dwaj pozostali milczeli jak groby po rozstaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj tez wrocl..........
po pol roku jestesmy znow razem ..chyba jest lepiej niz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banda kretynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zycie
zastanawiające jest to czemu ludzie do siebie wracaja, moze po prostu nie potrafia z nikim innym ułożyć sobie zycia, albo okazuje sie ze ktos nastepny ma tez wady i juz lepiej zyc z poprzednim partnerem niz oswajac sie z wadami nowego partnera, trudno to wyjasnic.... ja mialam dwoch chlopaków i pierwszego zostawiłam i bylo mi moze przez chwile zal rozstania, natomiast rozstajac sie z drugim do tej pory chodze jak osowiały pies, nie wiem co ze soba zrobic, minelo juz prawie 4 miesiace a ja nie moge ulozyc tego w swojej glowie, wiem ze on nadal chcialby byc ze mna ale ja nie umiem tego przezwyciezyc, chlopak podniosl na mnie reke kilka razy, wiele bylo nieporozumien, wiem ze jesli naprawde kogos kochalismy to nie zapominamy tak łatwo, u mnie potrwa to pewni jeszcze bardzoooo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i TAK BYWA
Ja tez rozstalam sie z facetem ale to on zakonczyl ten zwiazek.Przez 5 miesiecy niemielismy kontaktu.Ale jakies 4 tyg.temu odnowil kontakt.Narazie spotykamy sie.Zobaczymy co z tego wyniknie.Ja nieukrywam nadal go kochal chociaz mnie skrzywdzil.I chcialabym byc z nim znow.Ale czas pokaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaaaa wracająąąąą
też wrócił.. a raczej wraca.. powoli.. przez 4 miesiące zero kontaktu, a potem powolutku zaczął go odnawiać:D kocham Go ale starsznie się boje.. jest dużo spraw, któe nas dzielą, wiele obaw, strachu, nie chce być zabawką i wogóle:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka_255
A jakie były powody dla których się rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z doświadczenia nie pozwalam wracać ;) i 3mam się zdania że "2 raz do tej samej rzeki się nie wchodzi" 3 zerwania, 3 powroty ... już nigdy więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanka_255
Tak wiem, że nie każdemu się układa po powrocie... Tylko chodzi mi o samo stwierdzenie czy to prawda, że oni zawsze wracają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym była
wracają jak nie wyjdzie z nowa panna (tzn. jak ona rzuci)i są dopóki następna się nie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i TAK BYWA
Stwierdzenie nie jest słuszne.Ja byłam w 2 zwiazkach.Z Mooim 1 chlopakiem bylismy 6 lat.Rozstalismy sie bo poznał nowa panne, z ktora dalej jest.Kontaktow zadnych nieutrzymujemy.Juz niejestesmy razem ponad 1.5 roku.Poznalam 2 faceta z tym wlasnie co sie rostalismy.Po 5 miesiacach odnowil kontakt, spotykamy sie codzoennie od 3 tyg.Ten powrocil, ale po co tego niewiem.Czy kocha, czy zaluje ze tak sie stalo.Tylko on wie co nim kieruje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrae
roztsalismy sie po miesiacu bycia razem. po 9 miesiacach wrocilismy do siebie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecznie zamyslona
mój wrócił i znów poszedł w pizdu, 3 szansy nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to u mnie bylo tak
1 eks chcial wracac po 2 latach od rozstania....a bylismy ze soba 2,5 roku 2 eks chcial wrocic pol roku po rozstaniu ale nie zgodzilam sie bo mial dziewczyne, dupek jeden, mial chyba ochote na 2 panny z 3 bylam 2 miesiace,rozstanie w wielkiej zgodzie..wyjechal...wpadlam na niego na miescie 7 miesiecy pozniej i jestesmy razem juz 3 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość essential
do mnie chcieli wracac po dluzszym lub krotszym czasie. Nie zgadzalam sie, nie bylo milosci z mojej strony do nich po rozstaniu. A ten, ktorego kocham caly czas nie wraca i nie wroci :( wiec nie zawsze wracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a u mnie to wyglądało tak że
wrócił po 1,5 roku dopiero i teraz jest jak do rany przyłóż ale czy to udawane czy na serio zrozumiał jak wiele miał do stracenia tego nie wiem czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×