Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość plejabarbi

co wybrac,gdzie lepiej

Polecane posty

Gość plejabarbi

witam ja i moj chlopak niedawno wrocilismy zza granicy gdzie pracowalismy 8 miesiecy obecnie nie mozemy znalesc zadnej pracy w swoim miescie,mamy zamiar sie przeprowadzic do wiekszego miasta w celu szukania pracy i godnego zycia i kotynuacji nauki na zaocznych studiach, prosze o rady gdzie obecnie mozna w miare szybko znalesc prace? dla mnie-moze byc sklep lub recepcja dla chlopaka budowlanka najlepiej badz magazyn prosze o rady bo nikt z rodziny mimo ze sa porozrzucani po calej Polsce nie chce mi doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze sama idz na budowlanke a chlopak na recepcje wez sie za robote a nie chlopa wykorzystujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plejabarbi
hahahah ale wybacz ja mezczyzna nie jestem moze twoj facet ci kaze robic na budowie bo moj do leni nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry to twoja sprawa ale przeczytaj co sama napisałas, \"dla mnie-moze byc sklep lub recepcja dla chlopaka budowlanka \" nie uważasz że to troche delikatnie mówiąc nie sprawiedliwe? i co by tu powiedziały tu feministki chcecie równouprawnienia to czemu tak ty sie bronisz przed budową? no sorry skoro potrzebujesz pracy i piszesz ze nie mozesz znalezc co rzeczywiscie jest trudne bo tez szukałam,, to idz do hipermarketu pracowac albo na jakis magazyn w koncu bardziej sie narobisz niz na recepcji ale na pewno nie bardziej niz twoj chlopak na budowie. ja tak zrobilam bo co z tego ze mam mgr NBA w USA i podyplomowke angielski i niemiecki biegle? a no dlatego że chleba mi kazdego dnia potrzeba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr NBA
mgr NBA, loooooooooooooooooooool! Normalnie zejdę!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×