Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pitu brak

nadal nie dostalam PITu

Polecane posty

Gość pitu brak

do tej pory nie dostalam PITu i wiem ze pracodawca nadal "nad nim siedzi". czy moge jakos zareagowac? przeciez on ma obowiazek zrobic to do konca lutego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co lepsze pity powinny byc rozeslane do konca lutego, slyszalam jednak gdzies, ze w tym roku termin jest do 2.marca.Ile w tym prawdy, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StiVeQ
Pracodawca ma obowiązek wysłania pita do końca lutego i niema tutaj jakichkolwiek odstępstw. Ja natomiast w zeszłym roku otrzymałem Pita wysłanego ostatniego dnia lutego ale zamiast poleconym to zwykłym listem...strajki poczty itp PIT otrzymałem na początku kwietnia. Żenada poprostu, naszczęscie pracodawca dał duplikat pitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamammiii
w tym roku było do 02.03 jako że 28 był w sobotę a sobota dla urzędów skarbowych jest dniem wolnym od pracy. upominaj się u pracodawcy, jeżeli to była(jeżeli nie chcesz się narazić) firma to możesz też dać znać urzędowi skarbowemu że nie przysłali Ci. ja kiedyś musiałam w ówczesnej pracy podpisac oświadczeniu o dostaniu Pita z datą wsteczną :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu brak
nie boje sie narazania bo juz tam nie pracuje, a co wiecej zlozylam pozew w sadzie pracy przeciwko niemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Tymbardziej Twój były pracodawca naraża się władzy.Zadzwoń do niego i zapytaj co się dzieje.A póżniej pokieruj sprawę dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam brak pitu
Też nie dostałam Pit-u o d pracodawcy. Do--------->pitu brak jestem ciekawa o co pozwałaś pracodawce do Sądu Pracy, miałam też nie ciekawą sytuacje z moim byłym pracodawcą i też sie zastanawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam brak pitu
jak co to podaj jakiś kontakt do Ciebie lub ja podam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam brak pitu
up up podnoszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak pitu
pozwalam o wymowienie z pracy bez podania przyczyny, poza tym o odsetki za opoznione pensje i za niewyplacenie premii za ostatnie miesiace pracy (kiedy juz dostalam wypowiedzenie) mimo iz w umowie o prace w taki sposob mam zawarta ta premie ze musi mi wyplacic (wiem bo konsultowalam to z inspektorem pracy ;) ) a Ty za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×