Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociczka89

topik dla fetyszystów

Polecane posty

Gość kociczka89

Piszcie o swoich fetyszach, co lubicie wąchać, co was podnieca ;) przy okazji gdybyście byli zainteresowani moją bielizną lub rajstopkami, butami zapraszam na polaka89@o2.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociczka89
ale to tylko przy okazji, jak ktoś będzie chciał, skorzysta. Interesują mnie męskie fetysze. Dlaczego facetów podniecają stopy, wąchanie rajstop lub majtek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo33
Fetysze jak fetysze, ja 33 latek obserwuje taką kobietę 52 lata, już z twarzy jest troszkę zniszczona, ale ma świetne nogi, w moim mieście trudno znaleźć takie nogi nawet o 20latek...Pani oczywiście o tym wie, bo chodzi przeważnie w szpilkach i mini lub obcisłych skórzanych spodniach. Ostatnio widziałem ją w szpilkach, nogi opalone, aż głupio było się gapić z otwartą gęba...coś chyba ze mną nie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizydup
Ja 26latek, Wielkopolanin jestem fetyszystą stóp, dłoni, szpilek i pończoch. Lubię być zdominowanym, rozkazy, pejcze czy ostre traktowanie mojego sprzętu :D Facesitting i asslicking też mnie kręcą :D Nie ma lepszej rzeczy na świecie od soczystej pupy na mojej twarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banda onanów i kryptopedauów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stópki!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

mam kolege  ktory chetnie bedzie zarabial kaske jako niewolnik pieknej Pani  i jej kolezanka Mojm zdaniem on powinnien byc slugusem. ja i siostra szukamy  jakiegos rozwiazania. co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga

co z tym fantem mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady Kasia

oddam swojego sługe dla za interesowachych Pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×