Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gonzallo

czy wasza zmywarka tez czasem...

Polecane posty

zamiast myc-brudzi?Tzn,bez przesady-moze myje,ale wczoraj miałam lazanie i 1/2 talerzy po myciu upaprana byla sosem pomidorowym.Uzywam tabletki,sol jeszcze jest,niedawno dolewałam nabłyszczacza...o co kamman?Dodam,ze takie hece zdarzają się bardzo rzadko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczatkujaca kucharkaaaa
moze wlozylas tam zbyt brudne naczynia, przed wlozeniem doi zmywarki resztki jedzenia trzeba wyrzucic i jak jest cos gestego troche oplukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda zmywarka ma filtr.Są różne. Niektóre mają siateczki, które można wyjąć i myć od czasu do czasu ,inne maja tzw. koszyczki , może coś przeszkadza w odpływie nieczystości.Weź instrukcje do ręki i zapoznaj się lepiej ze swoją zmywarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdź jeszcze , czy wiatraczki , które się obracają podczas zmywania są na swoim miejscu, czy nie wyskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztućce jakby rdzewieją
mnie się cos takiego nie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gienek..
moze byc tez tak, ze zbyt wysokio ulozone naczynia zablokuja wiatrak (tan pod koszem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioluszka1
czy komus sie zdarza ze garnki sa bardzo porysowane, mam ja od stycznia i bardzo poharowala garnki, co robic, wyglada to jakby ktos nozem porysowal, jeden nadaje sie juz do wyrzucenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×