Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kumnekh

Kiedy kupiliście zmywarke to o ile więcej płaciliście prądu?

Polecane posty

Gość kumnekh

I jak często zmywaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywam codziennie
nie zauważyłam zwiększonego zużycia prądu, a wody zużywam mniej ale wymieniłam też wannę na prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywam co 2 dni
nie zauwazylam specjalnie roznicy w prądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumnekh
Ja od niedawna mam zmywarkę, zmywam co 2-3 dzien i tak sie zastanawiam ile prądu zużyje przez ten miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez 2-3 dni zbierasz naczynia,aby zmywarke napełnić?? to sama mieszkasz? u mnie po obiedzie juz jest prawie pełna,do tego parę sztuk po kolacji i wieczorem już się \"pierze\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kumnekh
Mieszkam z narzeczonym, zmywarkę kupiliśmy nie dlatego że nie chce nam się myć tylko dlatego że nie mamy kuchni i dotychczas myłam naczynia w łazience ale później cala łazienka była brudna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez masz dokumenty dolaczone do zmywarki a jak nie to z tylu masz plakietke z parametrami konsumpcji energii i co to za problem obliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bidorrtaa
mogłabyś napisac krok po kroku jak liczysz zuzycie energii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego uczyli w 5 klasie podstaw
na fizyce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytam kiedy uczyli
pytam JAK POLICZYĆ , gdybym wiedziała nie pytałabym:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w opisie zmywarki jest napisane, ile dany cykl zużywa litrów wody i kwh, więc popatrz na to a potem sprawdź ile kosztuje u Ciebie 1 kwh i pomnóż sobie. Wychodzi ok. 40gr za 1 cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytam kiedy uczyli
dziękuje Susy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też sie zastanawiam nad
kupnem. Mozecie napisać ile płacicie zmywajac raz dziennie? i przy jakim programie? ale chcialabym wiedziec koszt a nie ze niewielka roznica, dla niektorych niewielka roznica to 30zl a dla niektorych 100. Tak mniej wiecej. Bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przyszło mi do głowy sprawdzić.Ani liczyć.Ja bardzo wysoko cenię sobie swoją roboczogodzinę więc i tak jestem do \"przodu\" ;) A poważnie,to przestałam grzać bojler trzy razy dziennie,więc też mi się opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chyba nie pokuszę się o obliczanie ile zuzywam prądu na jedno mycie, bo jeszcze dla oszczędności przestanę to robić ...Od kiedy mam małą Kasię wszystkie sprzęty pracują ciężej, zmywarka, pralka, mikrofala... Nie umiałabym już funkcjonować bez nich.A Wy tez tacy przywiązani jesteście do urządzeń? Do którego najbardziej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez mowie masz gdzies papier z objasnieniem technicznym tej maszyny jak nie to sproboj z tylu powinna byc taka plakietka z info ze zuzyciem kilowatow na jeden cykl albo na godzine i oblicz sobie z twoim rachunkiem w reku bo skad mam wiedziec ile placisz za energie? np ja wlaczam maszyne tylkoo 22:30 (programuje ja) bo od tej godziny mam taryfe nocna a maszyna najwiecej pradu pobiera na poczatku cyklu kiedy musi ogrzac wode do temperatury ktora zaprogramowalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też po 22
i przez cały weekend płacę połowę stawki za kilowat czy jak to tam się zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×