Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamilkaaaaa

nie mam pracy i juz zrezygnowalam ze studiow jestem zalamana

Polecane posty

Gość kamilkaaaaa

nie wiemco robic ryczec mi sie juz chce:O ktosma podobna syt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamuj się
tylko diałaj! nie mam dla ciebie pracy,ale w tej sytuacji biegnij do swojego PUP i zdecyduj na staż. 670zł/miesiąc,ale zawsze coś. W tym czasie możesz spokojniej szukać pracy. Też tak zrobiłam, skończyłam studia na piątkach i wylądowałam na stażu,wiem jak teraz kiepsko z ofertami. Przeglądam je każdego dnia..Powodzenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilkaaaaa
tylko ze staz jest do 25 r.z a ja juz mam skonczone 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojjjjj
jeśli studiujesz to do 27 roku życia jest możliwość stażu... a zawsze jest praca na umowe - zlecenie, tymczasowa - takie tesco mało cierpi na kryzys też, bycie kelnerką, kfc czy mc donald's też ciągle szukają prracowników.. także jak cię przycisnęło to może warto było przed rezygnowaniem ze studiów poszukac i brać co leci.. jeśli jesteś powyżej 25 lat to pewnie niebył to twój pierwszy rok więc zmarnowałaś sporo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie załamuj się
racja. zaproponowałam Ci ten staż,bo możesz go podjąć do roku od zakończenia studiów i w tym wypadku jest granica do 27roku życia. Jest początek roku, z doswiadczenia wiem,że wtedy jest dużo ofert,bo pup ma fundusze na staże.Sama możesz znależć fimę, w kt.zrobisz staż, też jest taka szansa. Znajdź sobie miejsce gdzie chciałabyś pracować i niech oni wystąpią do pup, o ciebie jako stażystkę(to w wielim skrócie).Ja niestety późno dowiedzialam się o różnych możliwościach, ale może tobie się uda. Wybierz się jutro do pup. Daj znać, jak ci poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innnnaaaaa
cowy jej radzicie? staz za 600zl? sama bylam na stzu i radze ci nie idz! nic nie robisz niczego cie nie ucza bo te stare sa zazdrosne zybys sie czasem wiecej nie nauczyla i nie odebrala im posady chodzisz tylko po bulki do skelpu kazdemu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wypowiedzi powyżej to kretynska na maxa, co ty pieprzysz i za brednie wypisujesz i robisz dziewczynie metlik w glowie, jesli rzuciła studia bo nie miała pracy to oczywiscie jak i osoby powyzej doradzam ten staż zawsze to na kontynuacje szkoły i wtedy sie nie mysli ze stare baby cie niczego nie naucza bo bedziesz umiala wiecej od nich debilne podejscie w tej sytuacji moze i nie naucza jej niczego ale z tego stazu placi szkole a i rzeczywiscie moze warto by zachaczyc sie w macu, czy kfc aby przezyc a w miedzy czasie szukac. bo nawet jesli po 2 latach rzucila szkole to i ak bardzo szkoda tego czasu i pieniedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, jakie są zarobki w Niemczech dla kogoś z wykształceniem rachunkowość, finanse, zarządzanie,oraz z biegłą znajomością obsługi komputera, bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego. bardzo proszę o poważne wypowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetówka
Witam, ja też zrezygnowałam ze studiów bo kierunek na który poszłam mi nie odpowiadał...był inny niż myślałam...strasznie mi szkoda tego czasu który straciłam,no ale męczyłam się tam...Zamierzam iśc dalej tylko na inny kierunek ale to od października niestety...Jak to jest,czy po liceum też wysyłają na staż,czy to jest możliwe tylko dla osób które ukończyły studia?Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję osób chętnych do pracy , do dorobienia do pensji .Mieszkam na Śląsku z osobami z pobliskich miast spotkam się osobiście . Osoby z innych regionów Polski kontakt telefoniczny , gg , mailowy . Mam prośbę do zainteresowanych PISZCIE na maila w ten sposób będę mogła szybciej z wami się skontaktować . pozdrawiam (może Wasz przyszły pracodawca );)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×