Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAŁAMANA200

CZUJE SIE JAK TRĘDOWATA ALBO NIEDOWALONA

Polecane posty

Gość ZAŁAMANA200

Właśnie od kolejnej osoby usłyszałam "dziekujemy, zadzwonimy". W Liceum miałam problemy zdrowotne i musiałam przerwać nauke. Teraz kończe zaocznie liceum i nigdzie nie mogę znaleźć pracy. Mam 3 lata w plecy ale jestem bystra, solidna, dyspozycyjna, o miłej aparycji i wiecie co mam już tego wszystkiego dość. Nigdzie nie mogę znaleźć pracy. Mam dorywcze doświadczenie w handlu. Wchodze do sklepu a tam 2 niedojebane sprzedawczynie, które sie sepleniom i w ogóle wyglądaja jakby miały zespół downa i one maja prace a ja nie. Nie rozumiem tego, nie masz średniego to zapomnij choć niejednokrotnie widze, że osoby ze średnim nie nadaja sie nawet do podcierania sobie dupy!!!! A moja rodzina nie jest zbyt zamożna, żebym mogła sobie niepracować i spokojnie konczyć szkołe. Pierdole takie traktowanie ludzi. Jak się dorobie własnego biznesu to też bede wredna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAŁAMANA200
WYOBRAŹCIE SOBIE, ŻE NAWET W TESCO NIE MA PRZYJĘĆ, nie wiem juz chyba pójde dupy dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ortografia aj
pisze sie se pleniom moze wypadaloby sie nauczyc czegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijakantka
chyba sama się naucz, buahahaha se pleniom? skad Tys to wzieła? weź lepiej zajrzyj do słownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
Dziewczyno nie załamuj się.Myśl pozytywnie napewno coś znajdziesz.Ja mimo tego że w zeszłym roku nie było "kryzysu" szukałam pracy pół roku.Nieraz płakałam do poduszki a rano szłam na kolejną rozmowę.I w końcu się udało.Trzymam kciuki i uszy do góry.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTTWEILERS
POPIERAM CIĘ ,MASZ RACJE MIAŁEM TE SAME PROBLEMY I POPROSTU ZOSTAŁEM ZŁODZIEJEM! TAK JAK WIĘKSZOŚĆ TEGO PIERDOLONEGO NARODU.MUSISZ SIĘ PRZEMÓC,NIEZAŁAMYWAĆ JESZCZE TWOJE 5 MINUT NIENADESZŁO ALE NADEJDZIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROTTWEILERS
do ZAŁAMANA 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×