Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martwa18

kwiaty do ogrodu

Polecane posty

Gość martwa18

jakie znacie ladne kwiaty jednoroczne ktore sie troche rozrosna po wysianiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasturcja i groszek pachnący ładnie i szybko się rozrastają. Słoneczniki :) Ogólnie nie gustuję w kwiatach jednorocznych ( za dużo roboty z nimi i efekt krótkotrwały) . Może jak skonkretyzujesz pytanie tzn. jakie te kwiaty mają być (niskie, wysokie) do cienia, do słońca, co chcesz nimi obsadzać, ew. z jakimi roślinami miałyby rosnąć to chętnie Ci pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitki i nagietki i godecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddooooooooooraaaaaa
Nasturcje, super sie rozrastaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc, mam w ogródku żonkile i tulipany, są juz pączki i nie wiem czy można je już obcinać? czy po obcięciu kwiatu wyrosnie kolejny? kiedy wyciąć liście przy cebulkach żeby wykopać je na następny rok????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martwa18
mam przed domem pasek ziemi na ktory chcialabym posiac kwiaty bo zawsze byly tylko chwasty, zalezy mi raczej na jednorocznych zeby bylo ladnie juz w tym roku, to jest sloneczne stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbhbh
bratki, aksamitki , begonie, gozdzik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle się wyraziłem chodziło mi o to, że pielęgnacja i uprawa nie jest zbyt skomplikowana a napisałem, że bugenwilla nie zajmuje dużo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie705
Fajne okazy kwiatów do ogrodu można kupić w sklepie internetowym na: http://florexpol.eu/332-lilie . Mają tam wiele ciekawych ofert do zaoferowania w postaci kwiatów, roślin i narzędzi a także wiele ciekawych innych ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa333333
reklama kwiatów ogrodowych w połowie listopada - bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie to bardzo mądre posunięcie aby rozplanować sobie takie wydatki juz teraz. Polecam zaczerpnąć wiedzy na forach albo wybrać się na spotkanie do ogrodnika, nie wiem gdzie mieszkasz ale jak w łódzkiem to polecam ci http://www.justi-garden.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakisogrod1
Ale można też przecież rozważyć zakup krzewów ogrodowych, również piękne i mają ładne kwiaty, ja polecam https://www.zgarden.pl/ posiadam kilka z tej strony i są bardzo dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli chcecie mieć piękne i kwitnące kwiaty w ogrodzie, to zainwestujcie w ul. Pszczoły są odpowiedzialne z zapylanie kwiatów. Dodatkowo będziecie mieć pyszny miód. Polecam wam skontaktować się z firmą www.pszczelinka.pl Od nich zakupicie materiały do postawienia uli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×