Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hefalumpek5

praca praca praca

Polecane posty

Gość hefalumpek5

watek jak jeden z wielku, juz pol roku szukam pracy, mam te studia, w tym roku chce zrobic certyfikat z drugiego jezyka, pracowalam jakis czas glownie jako lektor w trakcie studiow i troche w biurze ale nigdzie mnie nie chca bo albo nie mam doswiadczenia zbyt duzego albo za daleko mieszkam, a teraz pierwszy raz od pol roku byla w up super oferta pracy jak dla mnie, bylam nawet na 3m etapie czyli na kilku dniach probnych gdzie przez 8 h musialam robic jakies tlumaczenia, szef powiedzial mi nawet ze by " ze mna zaryzykowal" i co, zadzwonili ze narazie dziekuja, nikogo innego jeszce nie wybrali ale dalej beda szukac, nie wiem, myslalam o wlasnym biznesie bo mialabym szanse na dofinansowanie z up ale nie mam pomyslu wiec to raczej odpada, moze pojsc do byle jakiej pracy gdzies w sklepie czy cos ale znowu jak w tym czasie akurat dostalabym jakas ciekawa oferte albo jak potem pracodawca bedzie krzywo patrzyl ze poszlam byle gdzie, ze niby nie jestem ambitna albo cos, sama nie wiem:/ ale tak siedziec i czekac..., jestem po filologii ale uczyc za bardzo juz nie chce, a po przeanalizowniu roznych zawodow i dziedzin wydaje mi sie ze widzialabm sie w dziale HR bo do zandych finansowych, informatycznych, ekonomicznych dziedzin sie chyba nie nadaje, nawet o praktyce myslalam ale po prostu nie ma ciekawych ofert jakos, nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia55
- 70 zł /godz. dzięki komputerowi!!!! Poszukujemy pracowników do obsługi e-maili. Zarób tysiąc lub więcej tygodniowo, wykorzystując własny komputer i własny czas. Jedynym wymaganiem jest posiadanie komputera i dostępu do Internetu. W celu uzyskania więcej informacji wyślij do mnie e-mail na adres www.nikusia55@o2.pl . Spróbuj to nic nie kosztuje. Do zobaczenia na szczycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×