Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Zjawisko sponsoringu.

Polecane posty

Ilu z was się z tym zetknęło ? Jak dużego procenta studentek dotyczy ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhghg
tego nie wie nikt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ktoś się dowiedział. Na stronie www.redakcja.pl znalazłem taki oto wpis: \"Z ostatniej \"Polityki\" dowiadujemy się, że co dziewiąta młoda studentka sprzedaje swoje ciało. Typowy sponsor ma 20-29lat, jest studentem lub posiada wyższe wykształcenie.Typowy yuppie. Young Urban Professional. Zalatani profesjonaliści szukają łatwej, kupnej przyjemności. \'Sponsoring\' to magiczne słowo które usprawiedliwa i napawa dumą. Obiektywnie nie różni się to niczym od typowej prostytucji. Sponsorowana jednak, prostytutką nigdy by się nie nazwała. Jej młody \'Professional\' zresztą też nie.\" Wpis pochodzi z 14 Stycznia 2009 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z tym zetknęłam, bo kiedyś musiałam pisac na ten temat reportaż. Ile procent studentek pozostaje w takich układach to jednak nie wiadom, mało kto się do tego przyznaje chociaż obecnie juz coraz wiecej się o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sponosoring
to jest możliwy w sporcie. A to o czym tu piszecie to zwykła prostytucja i tyle. To tak jak na domy publiczne mówi się "agencje towarzyskie" a na pracujące tam panie - "hostessy". Nie bądźmy obłudnikami i nazywajmy rzeczy po imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zwał tak zwał. W każdym razie wiadomo o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×