Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula 1981

bank pocztowy

Polecane posty

Gość paula 1981

hejka czy ktoś pracuje bądź pracował w Banku Pocztowym w Poznaniu jak tam jest bo słyszałam różne opinie ile mniej więcej się zarabia jako doradca klieta ? Czego wymagają w praktyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
nie wiem czy się decydować bo pracowałam już w ing i nie wiem czy warto się teraz ? mam narazie inną pracę ale powiem szczerze nie odpowiada mi za bardzo i dlatego nie wiem czy się decydować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sponsorista
Ja moge Tobie zaoferowac prace, 2000zl netto na miesiac, praca przez 8 godzin w miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca pracy w biurze
Do Sponsorista , może jakiś namiar podasz ja byłabym chętna też szukam pracy :) :) :) Mozesz podać jakie masz oczekiwania i z jakiego miasta kandydatka powinna być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
a podaj mi cos na temat pracy o jakiej mówisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
I dokładnie gdzie można podjąć pracę w jakim charakterze? i czy mówimy o podjęciu pracy w Poznaniu. Jakbyś mógł to napisz coś więcej na temat tej oferty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
oczywiście te pytania skierowałam do sponsoristy:) pozdrawiam i prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
Jutro mam rozmowę rekrutacyjną ale powiem szczerze wcale się nie stresuje zresztą kiedyś miałam już w pocztowym ale jej nie podjęłam decyzja była od razu więc nie wiem czego mam się spodziewać ? jesli od razu zapoponują mi stanowisko ? a zastanawia mnie ta rotacja w zatudnieniu ponieważ rekrutowałam się tam 8 miesięcy temu czyżby ktos popracował tam max 8 miesięcy ? To zastanawia nie sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajacznick
paula 1981 i jak poszlo? Zmieniasz prace? :) Moja ostatnia oferta jest niestety nieaktualna, bo okazalo sie, ze zostaje jeszcze poza krajem. Aczkolwiek jesli jakas przedstawicielka plci pieknej zechcialaby sobie dorobic to zarobki rzedu 300-500zl za godzine jestem w stanie zapewnic. Ale to raczej okazyjnie, 2-3 razy co 3-4 miesiace. Moim miastem rodzinnym jest Poznan. Oczekiwania - atrakcyjna i wyksztalcona przedstawicielka plci pieknej z aktualnym testem na HIV (oczywiscie wszystkie koszty pokrywam). Pokrywam takze koszty dojazdu do hotelu, jak i wynajecie pokoju. Nie chce sie wiazac a wiadomo, ze kazdy czlowiek ma swoje potrzeby, dlatego doszedlem do wniosku, ze relacje biznesowe w tej dziedzinie beda najlepszym wyjsciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×