Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

san

Czy kafe dla nas, emigrantów, lagodzi tesknote za Polska?

Polecane posty

Takie mnie mysli naszly, romantyczka jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszedzie dobrze gdzie
mysle, ze po czesci tak. mozna sobie podyskutowac po polsku. ale bedac w polsce teskni sie za krajem do ktorego sie wyemigrowalo. wszedzie dobrze gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy porównujesz czasami teoretyczne mozliwosci, jak by ci sie powodzilo, bedac wlasnie gdzie indziej, niz jestes teraz? W tym konkretnym przypadku, gdybys byl w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calamama
Jest takie powiedzenie: raz wyrwany korzeń już nigdzie stałej ziemi nie znajdzie, ja myślę że coś w tym jest. W naszym kraju niewiele się zmieniło przez ostatnie lata więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polowicznie przyznaje ci racje, bo mlode drzewka po przesadzeniu najczesciej sie dobrze przyjmuja i rosna zdrowo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim emigrantkom najlepsze zyczenia z okazji Dnia Kobiet 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tesknotę to mi łagodzi odliczanie czasu do powrotu a kafe jest na nudę:) zresztą wolę inne fora poza tym dla emigrantów choćby ślubne czy ogólne. Tu jest za dużo przybijających albo nieinteresujących mnie tematów, za mało ludzi na pewnym poziomie, większość topików przeradza się w pyskówki i obrzucanie błotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy unikac pewnych topików- ale rozumiem cie, tez juz wycofywalam sie powolutku z niektórych topików, na których celem niektórych bylo jedynie jak najbardziej wytarzac przeciwnika w lajnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×