Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomysł na..........

Zapodajcie jakimś pomysłem na obiad !!!

Polecane posty

Gość pomysł na..........

Coś łatwego do przygotowani,nie koniecznie na szybko,ale nie zbyt drogiego.Macie jakieś wypróbowane i smaczne dania,które może zrobić kobieta która nie ma zbyt wielkiej wprawy w gotowaniu??? Wpisujcie wasze pomysły ! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
zupka chińska, ale z Radomia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na..........
fajnie masz w domu,jesli wcinasz wodę na obiad,puchotka:)napewno skorzystam z przepisu :)Zupka chińska też niczego sobie,boroczki,widać,że wasze kobitki o Was bardzoooooooo dbają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zrób na obiad bułkę w mleku - oto przepis - bułkę rozrywasz na kawałki w tym czasie gotujesz mleko, potem bułkę wrzucasz na talerz i zalewasz gorącym mlekiem, dodajesz trochę cukru, to jest przepyszne danie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
a po zapisie słowa bardzo, gdzie przeciągasz ostatnią samogłoskę (bardzoooooooo) zamiast normalnie zaakcentować (baaaaaaardzo) widać żeś ze wsi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na..........
bułeczka w mleczku może być smakowita ale na obiadek to nie zabardzo:) Wieś nie wieś,każdy lubi dobrze zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjh
makaron z kurczakiem i brokułami w sosie śmietanowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepe2111
zamow sobie cos przez telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na..........
chcę sama coś ugotowac,nie chcę zamawiac jedzenia przez telefon,mam czas i chętnie sama bym coś ugotowała,tylko nie mam pomysłu... Makaron z kurczakiem i brokułami brzmi smakowicie-dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na..........
rosół to normalka na niedzielę, a ja chcę coś innego,wyjątkowego że tak napisze a spaghetti to gotuję dość często,mam ochote na coś innego,może być wymyślate :) z wieloma składnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo inteligentny
a czemu pytasz o to na forum erotycznym? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysł na..........
dopiero teraz zauważyłam,że na erotycznym to umieściłam... to chyba nic złego?Jedzenie tez moje być afrodyzjakiem i pobudzic do działania:) Przez żołądek do serca,tak własnie można ,,upolowac,, męża choć ja oczywiście jestem od tego baaaaaaaardzo daleka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo inteligentny ....... dziewczyna pyta bo tu najinteligentniejsi bywaja ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×