Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kikko

Pomóżcie co robić?! L4 na wyjazd?

Polecane posty

Gość kikko

Własnie rozpoczęłam pracę na pół etatu i mam umowe o prace na 3 mies.okres próbny.Pojawiła się niepowtarzalna okazja wyjazdu na 7 dni (prawie za free itd,smieszne koszty) jako prezent od mojej dalszej rodzinki,która nie wiedziała ze juz teraz podpisuje umowę.Wyjazd przypada prawie dokładnie po 1 miesiacu przepracowania w nowej pracy.Co robić?Wziąc L4 na ten okres?Czy przyznać się pracodawcy by jakos tak ułożył grafik abym mogła odrobić pozniej te godz?-choc wiem ze szczerosc nie popłaca ,w tym przypadku pewnie nie...pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkd
Chyba ci nie specjalnie zależy na tej pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandoz
No to chyba jeszcze nie mamy bezrobocia w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikko
to nie jest moja docelowa praca a raczej dodatkowa w czasie nauki,gdyz jeszcze studiuję..... A czy zależy?,zależy-własnie dlatego mam problem. A oferta wyjazdu jest tak kusząca,że chyba każdy normalny człowiek miałby dylemat...płacąc za wycieczke 500zł a nie 6 000zł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz L4
ja bym tak zrobił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula 1981
powiem masz niezły dylemat ale to zalezy jak ukladają się Twoje relacje z pracodawcą ? jeśli jest spoko ja pokusiłabym sie z nim na rozmowę a tym bardziej że będziesz chciała jeszcze wrócic do tej pracy ale jeśli nie jest wporzo to bierz L4 ale nie wiadomo czy po powrocie znowu będziesz mogła podjąć pracę ja jednak chyba postarałabym się z nim ponegocjować bo czasami warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×