Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EEMILKKA

CO SĄDZISZ O TEJ TOREBCE W SKALI 110 ????? ZAPRASZAM WSZYSTKIE KOBIETKI

Polecane posty

Gość EEMILKKA

Spodobała mi się ta torba jest duża pojemna, można ją nosić w ręce jak i na dłuzszym pasku. idealnie by pasowala do mojej butelkowo zielonej kurteczki..ale ale... nie spotkalam sie z pozytywnymi reakcjami mojej rodzinki na nia takze troszke sie zdolowalam, ja wiem ze powinno sie nosic to co sie komu podoba, jednak z ciekawosci zameiszczam ten oto link i bardzo prosze o Wasze opinie:):) http://allegro.pl/item577485818_finora_brazowa_torebka_david_jones_nowa_kolekcja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEMILKKA
w skali 1:10 :):):) ale rowniez nie gardze dluzszymi komentarzami.czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruleffna
spoko.nie jest zla.kolor mi sie podoba i fason.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmolona
mnie sie podoba ale bez tego dluzszego paska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venusska
moja ocena to 5,5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest najgorsza, choć nie powaliła mnie na kolana. Ode mnie 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIOM
1- 8/10 - nie lubie jak mam dlugi pasek, a uszy mi sie majtaja :o ale ksztalt bardzo mi odpowiada, przy noszeniu na same uszy :) 2- 0/10, albo mniej - brzydka jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa00
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soczewka
Pierwsza 7/10 , ale tylko bez paska . Z paskiem wygląda beznadziejnie a druga 6/10 ., chociaż podobne (a nawet ładniejsze) można kupić za połowę tej ceny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek z kawa
Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Ja już dostalem toster i suszarkę do włosów :) Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️ Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Ja już dostalem toster i suszarkę do włosów :) Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️ Hej, hej :) Zarejestruj się i wypełniaj ankiety dotyczące samochodów, kosmetyków, telefonów itp Za nie dostaniesz punkty, jak uzbierasz odpowiednią ilosc pkt mozesz je wymienic na rózne nagrody :D Np doladowania, sprzet agd, bony itp Ja już dostalem toster i suszarkę do włosów :) Zapraszam :) http://www.askgfk.pl/index.php?id=32&L=pl&L=pl&srcid=88&a=33240&b=0&fwf_pimp=e4eef45581b66f84 WYPELNIAJ ANKIETY, ZA NIE DOSTANIESZ PUNKTY A ZA PUNKTY NAGRODY. ZAREJESTRUJ SIE I ODWIEDŹ SKLEPIK. ZAPRASZAM CHĘTNYCH! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfkjf
A ja trochę odbiegnę od zdania innych - ta druga mi się bardzo podoba (chociaż faktem jest, że podobną mogłabyś kupić taniej)...pierwsza też bardzo ładna, ale nie podoba mi się jej fason - kojarzy się z listonoszem;) i faktycznie z długim paskiem, to już KOMPLETNIE odpada. Z pierwszą bez problemu chodziłabym, jakbym dostała w prezencie, ale nie kupiłabym, więc 4/10. Natomiast drugą chętnie bym kupiła i u mnie ma 8/10. Wolę chyba takie "worki", wyglądają bardziej na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
obydwie 7/10. ale zdaje się że ten drugi fason jest obecnie modniejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heher4
to zalezy ona moze fajnie wygladac, ale to nie ejst realne zdjecie wiec zebys sie nie zawiodla bo kosztuje sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojakobieta
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalaaa
piekna, modna, i ten pasek wcale nie jest slaby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×