Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

🖐️ W ano odpadlam zaraz na starcie:/ ale widze ze Ty bys sie dopiero odezwal po kilku godzinach wiec aczej to byloby bierne towazyszenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż i żona. Romantyczna kolacja. Zakochani piją winko: - Kochana, a mogłabyś powiedzieć jakąś rzecz, która jednocześnie by mnie ucieszyła i wkurw*ła? - Masz większego chu*a od swego brata.---------> trochę ostre ale trzeba lewarkiem podzwignąć.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mmm757 To tylko kawał myślisz ,że w realu mogłoby do takiego czegość dojść? Pamiętaj zraniona kobieta wybacza ale nie zapomni natomiast men nie zapomina i nie przebacza:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywie naucz się pisać poprawnie.:P jajca wygolić i do przedszkola wysłać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnei tez popadalo ale zdazylam z godzinke polezec na "sloneczku" ale szalu nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] !!!!!decznik09 !!!!!! (ryzykant76@interia.eu) desznik09@tlen.pl'; ja już jajca wygoliłem. Setunia czekam nikt nie jest tak ślepy jak ten kto widzieć nie chce 20:04 [zgłoś do usunięcia] setunia Desznik dobrze sie aby czujesz?;o Doskonale się czuję ale podszyw został parę dni wyizolowany z rozmowy więc nic mu nie pozostało:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hahahahahahahahahahahahahaha no niech to seti poczyta będziesz oskubany tak jak ja przez podszywacza.:DF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo gdzie się podziewa ta dziewoja.:classic_cool: Nie podłapała już jakiejś pracy magazynierskiej:P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×