Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

:-( :-O :-( Setka ----> jak więc bedziemy się porozumiewać po pracy ? podaj odpowiedź ( może być zaszyfrowana :-P ) - to dla mnei ważne odbiór !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marinek moze zaczatruje lapa i jakos dzis damy rade w sobote pojedzie na servic moim nieskromnym zdaniem to matryca ale czyu sioe opyla placic ok 500zl? rewq only fon:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka.
dziekuje :) miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setka say : " Marinek moze zaczatruje lapa i jakos dzis damy rade w sobote pojedzie na servic moim nieskromnym zdaniem to matryca ale czyu sioe opyla placic ok 500zl? rewq only fon " rewq respond: " Setko dobrze muszę się z tym pogodzić , 500 zł to dużo ale nowy laptop taki przyzwoity to chyba jakieś 2000 .... pamiętaj o fonie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" nei wiem czy top wystarczy" Nie wystarczy :-O trza wklepac kod i kliknąc zagłosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq co robi?? ja koncze niedokonczone sniadanie Odbiór! Orange grab daj znak zycie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu Warta tu Warta rewq tęskni za Setką :-) otbiur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seten z netten :-P kiedy śniadanko i kaffka ... tu Warta mówi odbiór :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala pseudonimm Biedrona:classic_cool::P Kawka wypita sniadanko ciagle przede na:) bula z serem zoltawym i tomaten:classic_cool: A Warta juz po Odbior!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam Warta już po .. powtarzam Warta już po :-P a trzemu Biedrona ? otpiur !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo tak mi siem podoba takie fajne jest :classic_cool: ja chbya se zjem sniadanuie czyli Biedrona je stonke odbiór:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w koncu zjesc mi sie udalo i jak na Biedrone przystalo ciagle latam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×