Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Podszywie elegancki wypierdalaj mnie z topika bo cię ubiję jak dzika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
conajwyżej możesz ubić sobie trochę budyniu z włąsnego kija :p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warunkiem że zdołasz odnaleść tego mikrusa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ja tobie piszę wierszem a ty mnie rynsztokiem najwyraźniej mamy tu do czynienia z gnidowadą pałą :D jak chcesz mnie obrazic szmondaku to się bardziej wysil a jak nie potrafisz to przynajmniej nie popierdywuj mnie tu tekstów o mikrusach skoro sam masz jeszcze nocne smazy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam niecierpliwie na riposte i jak chcesz pobaw się jeszcze moim nickiem skoro zastępuje ci to normalny stosunek z kobietą której pewnie nigdy jeszcze nie miałeś cioto z pryszczem i flakiem w spodniach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej przestancie juz bo zachowujecie sie gorzej od gimnazjalistow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" w końcu dałeś się sprowokować " :D to ty chyba nie widziałeś mnie sprowokowanego a teraz udajesz prowokacje bo ci coś zabrakło pomysłów :D używaj nicka śmiało !!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia nie ma sprawy , teraz będzie pitolił że chciał tylko sprowokowac :D już więcej nie reaguję niech se pisze co chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszczekiwał się że nie
wejdzie więcej na ten topik i co ??? Masz go z powrotem, teraz to Zdeskredytowany Fan Bo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D "odszczekiwał się że nie wejdzie " :D niektórzy to nie mają czym się w zyciu zając tylko cągłym mędzeniem jakby to co się tu dzieje miało jakiekolwiek znaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewq no jak mogles o paczkach zapomniec:P mam nadzieje ze w domu zjem z czekolada:D chyba moje dzisiejsze menu bedzie sie skladalo glownie z paczkow;) hehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi mili :) mam nadzieje ze opady paczkow nie byly zbyt duze i mozecie sie poruszac swobodnie ..tu nie ma slozb od odpaczkowywania :D setunia krolowo moja to :) tak miedzy paczkami 😘 & 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kabel królu czy wziąłeś już poranną kąpiel a słuzba przyniosła ci godziwy przyodziewek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myslalam ze opierdol sie
to Ty:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" ale krol jest nadal nagi...sluzba stoi w kolejkach za paczkami " :D :D kolejki jak za PRL Lubiś ------->>>>>>> z rana cię nie zemdli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×