Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lubie czekolade

ile jest odcinkow BrzydUli i kiedy zejdzie sie w koncu z markiem?

Polecane posty

Gość Upppppppppppppppp
211 ale są już chyba 3 wątki na temat brzyduli wiec po co zakładasz kolejny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeekaweeee
27 marca 2009 Ula będzie całowała się z Markiem nie wiem nic wiecej, ale warto sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek jest brzydki
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eche.. eche..
jaaaaaasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeekaweeee
to jest sprawdzona info!!!! Zza kulis serialu, że tak powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieeeekaweeee
115 Okazuje się, że Marek i Ula kupili sobie na Boże Narodzenie taki sam prezent. Bufetowa Ela żegna się z przyjaciółkami. Wyjeżdża ze swoim chłopakiem do Elbląga. Paulina postanawia podarować Aleksowi swoje udziały. Dla Marka to cios. Ula próbuje go pocieszyć. Marek odwozi ją do domu. Przy pożegnaniu Ula całuje chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie w policzek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale lollololollololllo
Pewnie w odbyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeee
Na miejscu uli już dawno rzuciłabym taką pracę.... Ona jest niedoceniana Marek to kretyn jedyna osoba, która ma tam olej w głowie to Alex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg jaki glupi odcinek dzisiaj byl. viole powinni naje**c i pojsc elegancko,powiedziec ze sorry ale te sprawy zalatwiala osoba nie kompetentna(chora) i koniec gadania. a tu jeszcze o tym bedzie z 20 odcinkow;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaka betti
zgadzam się! sztucznie podtrzymywanie wątków to ulubiony zabieg polskich scenarzystów. Większość akcji w serialach zaczyna się od niedomówienia, pomyłki lub drobnego kłamstwa i ciągnie przez 10 odcinków. To jest chore!!! I wcale nie śmieszne! Gdybym to ode mnie zależało Ula pierwszego dnia zwolniłaby się z firmy Marka i nie byłoby tego serialu wcale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko oglądam ten serial, więc długie wątki kompletnie mi nie przeszkadzają ;) Fanką nie jestem, za to moja mama nadrabia. Miłego oglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliiii
ula nie może się zejść z markiem, bo nigdy z nim nie była a schodzą się tylko ludzie, którzy kiedyś ze sobą byli, źle sformułowałaś pytanie ;) powinnaś spytać "kiedy ula będzie z Markiem" ;dd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwacek
kuircze, nieważne jak zostało zadane pytanie, wazne że wszyscy widzą, co co biega:) Dyskusja wysokich lotów na filmem niskich lotów byłaby raczej nie na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, naprawdę zeszli się dopiero w ostatnim odcinku, więc trzeba sporo na to czekać. Przez cały serial kiedy Ula chce to Marek nie chce, a kiedy chce Marek to już ona nie. W życiu też bywa podobnie. Bardzo ciepły serial. Pshemko był super. Sama Ula też bardzo fajnie zagrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saunowała kiedyś z nami kilka razy chyba w środę wieczorem jak byliśmy kiedyś z mężem na Inflanciej.Bardzo fajna miła i otwarta z niej kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×