Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ..mei..

Szukam dziewczyny biseksualnej

Polecane posty

Gość ..mei..

Z okolic Torunia. Jest tu jakaś? ;) Jestem krótkowłosą brunetką o małych piersiach i wygolonej cipce. Mam 29 lat. Uwielbiam młodsze ode mnie dziewczyny. Byłam raz z dziewczyną, więc wiem już, jak to smakuje :P Jeśli jakaś ma ochotę, a jest nawet z dalszych stron, to mogę do siebie zaprosić na weekend (mieszkam sama). Całuski :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestezja
Hey, ja mieszkam w Inowrocławiu :) Mam 24 lata, obecnie koncze ekonomie na UMK. Jestem blondynka :), tez mam male piersiatka i oczywiscie wszystko wygolone (oprocz glowy, na ktorej rosna przepiekne, dlugie wlosy). Moze sie umowimy? Podaj maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mei..
Anestezja, ja też mieszkam w Inowrocławiu :) Napisałam Toruń, żeby się bardziej ludzie orientowali :) Suuuper, że się odezwałaś!!! Mój adres: nie-wierze@o2.pl Czekam na wiadomość cała w emocjach!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elli lilly
dziewczyny, zaczelo sie tak interesujaco, nie zostawiajcie nas, kibicow tak, napiszcie ciag dlaszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestezja
Wow, swietnie, zaraz nagryzmole maila, a podniecilas sie myslac o tym co bedziemy razem wyprawialy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mei..
Jasne, że się podnieciłam :D Nie co dzień spotyka się osobę odpowiadającą najskrytszym marzeniom i mieszkającą tuż obok :) Już bym chciała wylizać Ci cipkę :P mmm... ciekawe jak smakujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mei nie umiesz sama
wyrazac swoimi slowami swoich emocji ???? uczuc ???? sciemniaro !!! zal ze taki papugi chodzą po tym swiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..mei..
Słucham ???? Ale o co chodzi?? Czemu nazywasz mnie ściemniarą, bo nic teraz nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestezja
To przynajmniej jakis efekt - Twoje podniecenie - uzyskalem, wymyslajac osobe Anestezji :) Mam nadzieje, ze mi wybaczysz. Widzac Twoje zaangazowanie nie chce dalej ciagnac tej "zabawy", posiadam jeszcze jakies uczucia :) Tak czy siak ... milo bylo z Toba klikac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anestezja, dla Ciebie zahasłowałam nicka, żeby nikt się nie podszył. :) Czekam na maila niecierpliwie i wyobrażam sobie Ciebie w prześwitującej koszulce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestezja - on
Widzisz, tez maja uczucia ;) Sorry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anestezja - on
Ale jak chcesz to mozesz sobie mnie wyobrazac w przeswitujacej koszulce, cialo mam boskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASICAAAAAA
SZUKAM ... nie na raz i nie na dwa ... i nie tylko do łóżka ;) ... Jestem w związku z partnerem i interesują mnie relacje z kobietą która poszukuje przyjaźni, czułości i kobiecego ciepła ... jak również męskiego ramienia którym się chętnie podzielę ;) Olsztyn - dojrzalakobietka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvIlIvvvv
Hehe.. nie ma to jak rozmowa facetów udających lesbijki (bi). Ubaw po pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×