Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BelleMare

Super przepis na Kebaba + sos czosnkowy i salatka

Polecane posty

Gość lupetit
Jak dla mnie ten kebab jest cholernie kaloryczny. Jeszcze smażony na smalcu - fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj Jako dodatek frytki z frytkowcicy - bez komentarza. Autorko - wybacz, że o to zapytam - ile ważysz kg? Jeśli jesteś drobniutka a i Twój maż nie ma problemów z nadwagą to ok - raz na jakis czas jeszcze to zrozumiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Początkowa
Uważam, że to naprawdę dobry przepis. Każdy może pozmieniać poszczególne przyprawy według uznania, jednakże autorka nakreśliła całokształt dla niewiedzących co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez szalu tez robie takiego
"kebaba" tylko bez salatki i sosu sojowego, tez mi odkrycie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinacolada8439
Przepis totalnie bez szału - nic nowego ani ciekawego, poza tym bomba kaloryczna. Ja robię podobne danie, ale mniej tuczące i zdrowsze. Piersi kroję w kosteczkę i moczę w jogurcie z przyprawami (papryka, pieprz, sól, kumin, kolendra, cynamon, gałka) potem wrzucam na patelnię grillową bez tłuszczu i smażę. Do tego podaję ryż na żółto z kurkumą i groszkiem oraz sałatkę z pekińskiej, papryki, pomidorów i ogórków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i super przepis, ale ile trzeba się z tym narobić. Ja osobiście wolę raz na jakiś czas wyskoczyć z mężem gdzieś na dobrego kebaba. A potem wracam do domu i jak zawsze dopadają mnie wyrzuty sumienia, że znowu dałam się namówić na to "świństwo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspaniala
Robie cos podobnego Kebaba po swojemu i jest super!!! Prawda tez jest to ze faceci szaleja,moj partner jak i jego brat i koledzy i moj brat gdy slysza,DZIS KEBAB :) Wala drzwiami i oknami zeby tylko sie zalapac na troche,przepis wcale nie jest trudny ani nie trzeba dlugo stac przy garach,a kura domowa wcale sie nie jest jak chce sie przygotowac cos dobrego dla najblizszych... Pozdrawiam i zycze podbijania meskich brzuchow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełen relaks
ja też czasami robię kebab, i u mnie w domu zawsze się na kebab cieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×